66-letnia Magda Gessler chudnie na naszych oczach

Magda Gessler zaskoczyła fanów swoim wyglądem. Od jakiegoś czasu gwiazda ciągle gubi zbędne kilogramy. Restauratorka chwali się, że sama opracowała tę szybką metodę odchudzania. Rady są bardzo zaskakujące.

Magda Gessler od kiedy po raz pierwszy pojawiła się w telewizji miała krągłe kształty. Mimo to wyglądała świetnie, a burza blond loków i wyrazisty makijaż odciągały wzrok od mankamentów figury. Ponadto gwiazda TVN sprawiała wrażenie, że doskonale czuje się we własnej skórze oraz nie ma kompleksów.

Restauratorka mimo to uznała, że przyszedł czas na pewne zmiany. Postanowiła zrzucić zbędne kilogramy, a także zadbać o swoje zdrowie. Sposób, jaki wymyśliła, przynosi fenomenalne rezultaty.

https://www.instagram.com/p/Bvzc-rMnRCS/

Magda Gessler postanowiła zadbać o zdrowie. Nie chce korzystać z pomocy specjalistów

Magda Gessler chwali się, że nie potrzebuje rad od dietetyków czy innych specjalistów od żywienia. W końcu sama od wielu lat zajmuje się gotowaniem, poznaje różne składniki i uczy się ich właściwości. Ponadto, zna swój organizm, a dzięki temu wie, co jej służy, a co szkodzi. Między innymi dlatego jurorka MasterChefa ograniczyła spożywanie mięsa.

– Jadłospis dla mnie nie został skrupulatnie ułożony przez nikogo, bo ja sama świetnie znam się na dietach. Nikt też nie wie lepiej, co mi szkodzi, a co powinnam jeść. Kieruję się intuicją, ale przede wszystkim wiedzą. Kto ma ją mieć, jeśli nie ja? – powiedziała w rozmowie z dziennikarzem Vivy.

Trzeba przyznać, że wiedza restauratorki na temat zdrowego żywienia jest bardzo imponująca. Wielokrotnie udowodniła znaczenie jakości produktów oraz ich wpływ nie tylko na smak potrawy, ale także na zdrowie.

https://www.instagram.com/p/BvxkszqHvEX/

Metoda gwiazdy TVN działa cuda. Wystarczy lekka modyfikacja diety

Kiedy Magda Gessler postanowiła schudnąć, nie stanowiło to dla niej problemu. Od razu wiedziała, co musi zrobić. Wykluczyła niektóre produkty ze swojej diety, a najważniejszym z nich jest chleb. Gwiazda całkowicie zrezygnowała z tego produktu. 

Dieta jurorki MasterChefa nie polega jednak na samych wyrzeczeniach. Niektóre składniki są wręcz mile widziane i należy ich jeść jak najwięcej. W odchudzaniu prowadzącej „Kuchennych rewolucji” pomogły pomidory i owoce, a zwłaszcza grejpfruty. Do tego trzeba regularnie nawadniać organizm, najlepiej pijąc duże ilości wody.

Prosta metoda Magdy Gessler została dopasowana do jej indywidualnych potrzeb, jednak bardzo możliwe, że podziała także u jej fanów. Menu bez pieczywa, za to wzbogacone o dużą ilość owoców i warzyw może każdemu pomóc w walce z nadwagą oraz złym samopoczuciem.

Źródło: Wirtualna Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ