Natalia Klimas o ciężarnej Meghan Markle: Jak ona to robi?

Natalia Klimas o ciężarnej Meghan Markle: Jak ona to robi?

Natalia Klimas niedawno zdradziła fanom, że jest w ciąży. Jej brzuszek jest już coraz większy, a aktorka cieszy się, że już nie musi ukrywać, że spodziewa się dziecka. Gwiazda opisuje, jak szykuje się do porodu, a także wspomina o ciężarnej Meghan Markle!

Natalia Klimas o ciężarnej Meghan Markle: Jak ona to robi?

Natalia Klimas niedawno ogłosiła fanom, że spodziewa się dziecka. Too duże wydarzenie w życiu aktorki i jej męża. Gwiazda jest w zaawansowanej ciąży, jednak ostatnio zdecydowała się na wysokie obcasy! Czy to był dobry pomysł? Natalia Klimas w najnowszym wpisie wspomina też o ciężarnej Meghan Markle!

„Kiedy jest wieczór, jest Miami, jest lampart i obcas. To pewnie mój ostatni raz w takim wydaniu, bo przysięgam, noszenie teraz obcasów to męka. Jak Meghan Markle robi to w 9 tym miesiącu?? #MomToBe” – napisała aktorka na Instagramie.

A wy znacie tę tajemnicę? 😉

https://www.instagram.com/p/BurZ7pIlPjA/

Instamama na całego

Aktorka przyznała również na Instagramie, że już nie mogła doczekać się, gdy powie fanom, że jest w ciąży od kilku miesięcy. Gwiazda pokochała tematy związane z ciążą i macierzyństwem. Co jeszcze zdradziła w mediach społecznościowych?

Jezu jak ja się cieszę, że już mogłam powiedzieć Wam o tym, że jestem w ciąży, bo wreszcie mogę gadać i pisać o tym, czym żyję od mieeesięcy! O jedzeniu w ciąży, o ciuchach w ciąży, o samopoczuciu w ciąży! O niemowlęcych ubrankach, wózeczkach i kołyskach. Śpioszkach, czapeczkach i gryzakach. Mogłabym teraz wtrącić, że nie spodziewałam się, że do tego stopnia wkręcę się w mamusiowe tematy, ale byłoby to nieszczerością. Wiedziałam, że jak już to się wydarzy, oszaleję! No i oszalałam! Niewiele innych spraw mnie interesuje. Gapię się na obce dzieci w restauracjach, w sklepach i na ulicach! Nagle wokół mnie jest mnóstwo dzieci i kobiet w ciąży! Czy to normalne? Na instagramie followuje tylko brzuchate blogerki albo instamamusie i wchłaniam wiedzę jak gąbka! Chociaż, czy skutecznie? Ostatnio na wizytę do lekarza, zapomniałam książeczki ciążowej i Pani doktor z porozumiewawczym uśmiechem mówi do Mikołaja (mojego męża) :”Bardzo proszę pilnować teraz żony, może być zapominalska, ma spuchnięty od ciąży mózg!!” Dziękuję Wam bardzo, bardzo za cudowne życzenia, jeszcze nigdy nie dostałam za pośrednictwem instagrama takiej dawki ciepła i życzliwości!?

https://www.instagram.com/p/BvmYDoQAStu/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube

ZOSTAW ODPOWIEDŹ