Agnieszka Sienkiewicz wróci do „Przyjaciółek”? Wiemy!

Agnieszka Sienkiewicz w zaawansowanej ciąży! Aktorka pokazała zdjęcie

Agnieszka Sienkiewicz rzadko pokazuje swoje zdjęcia w ciąży. Jednak tym razem aktorka zrobiła wyjątek. Gwiazda opublikowała nowe zdjęcie, na którym widzimy, że jej brzuszek jest już coraz większy. Zdradziła również, jak się czuje w upalną pogodę!

Agnieszka Sienkiewicz w zaawansowanej ciąży! Aktorka pokazała zdjęcie

Agnieszka Sienkiewicz po raz drugi oczekuje narodzin dziecka. Aktorka nie lubi pokazywać wielu swoich zdjęć, jednak teraz zrobiła wyjątek. Gwieździe również dokuczają upały, ale uśmiech nie schodzi jej z ust.

„Ciepło się do Was dziś usmiecham….!!!!! Upał, to nie jest oczywiście to co ciężarne lubią najbardziej ale jakoś daje rade!!!!! Pozdrawiam Więc szczególnie wszystkie Panie, które toczą się teraz tak jak ja na spuchniętych nóżkach ???????!!!!! Jest Was tu trochę ???? Dajcie znać ????? #momtobe #pregnant #pregnantstyle #motherhood #goodenergy #goodvibes #woman #ootd #sukienka @benetton #okulary @audi” – napisała aktorka na Instagramie.

View this post on Instagram

„Bez szczęśliwego dzieciństwa, całe życie jest kalekie” J. Korczak!!!! ________________________________________________________Dzisiaj zabraliśmy naszą córkę na spotkanie z dziećmi i rodzicami z Fundacji Happy Kids. To fundacja, która tworzy rodzinne domy dziecka. Mam w sobie tak ogromny podziw dla ludzi, którzy całe swoje życie poświęcają dzieciom, które nie mają rodziców!!!!! Moja córka ma wszystko co jej potrzebne, bezpieczny, spokojny dom i Miłość. Pamietajmy dziś o dzieciach, którym tych podstawowych rzeczy brakuje. I pamietajmy, że zawsze możemy jakoś pomóc. Oddać ubranka, zabawki, nauczyć nasze dzieci tolerancji i empatii!!!! Życzę dziś szystkim dzieciom by czuły się kochane ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ #fundacjahappykids #piknik #allyouneedislove

A post shared by Agnieszka Sienkiewicz-Gauer (@agnieszka_sienkiewicz_official) on

Sesji brzuszkowych nie będzie

Agnieszka Sienkiewicz już na początku ciąży poinformowała, że nie zobaczymy uroczych zdjęć z brzuszkiem, a o sesji dla ciężarnych możemy zapomnieć. Gwiazda nie ukrywa, że „stan błogosławiony” chciałaby trochę skrócić i nie wszystko w ciąży układa się tak kolorowo.

„Wiem, że wypada mówić jak cudnie, jak bosko i kwitnąć i błyszczeć, smyrać się po brzuchu i nosić z dumą…. Rzeczywistość bywa różna, rano koktajl a wieczorem, o zgrozo zupka chińska ??? ( i tak wiem, że nie zdrowe, nie musicie mi pisać !!!) I czasem energii starcza gdzieś do południa a przecież należałoby jeszcze mieć zadbane pazurki i na jogę wyskoczyć” (…) I nie będzie tu zdjęć z pięknie rosnącym „brzuszkiem” bo w nic atrakcyjnego się brzuszek nie mieści a Właścicielka brzuszka dostaje histerii na myśl o spędzaniu godzin w galerii handlowej walcząc o wbicie się w cokolwiek co nie ma kształtu worka ??????? I jeśli są tu Panie, co myślą jak ja, to ku pokrzepieniu mogą mi komentarz zostawić, co bym wiedziała, że nie jestem jedyna „co stan błogosławiony” wolałaby ciutkę skrócić?? ????#pregnant #pregnancy #motherhood #momtobe” – napisała Agnieszka Sienkiewicz na Instagramie.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...