Małgorzata Kożuchowska o swojej rodzinie

Małgorzata Kożuchowska o swojej rodzinie! Jak spędza czas z synkiem?

Małgorzata Kożuchowska bardzo chroni swoją prywatność. W mediach społecznościowych nie pokazuje zdjęć z rodziną. Również niewiele mówi na temat najbliższych, a szczególnie męża i trzyletniego syna Janka. Jednak teraz aktorka uchyla rąbka tajemnicy! Co mówi o swoim synku?

Małgorzata Kożuchowska o swojej rodzinie! Jak spędza czas z synkiem?

Synek Małgorzaty Kożuchowskiej ma już prawie trzy lata. Zaczyna wyrażać swoje emocje i odczucia. Ostatnio aktorka z Jaśkiem dużo czasu spędza w ogrodzie. Gwiazda zdradza, co jest ulubioną zabawą chłopca!  

– Jaś ma blisko trzy lata i już wyraża swoje emocje i uczucia. Spędzamy każdą wolną chwilę razem, ostatnio najczęściej w ogrodzie. Podlewamy kwiatki, zbieramy pomidorki i ogórki. Ale ukochaną zabawą Jasia jest skakanie na trampolinie. „Mamo, poskacz ze mną”, słyszę co parę chwil. „Przed chwilą jadłam śniadanie”, odpowiadam ze śmiechem. A on: „Spróbuj, może nic ci się nie stanie”. Słodkie są to chwile…”- mówiła aktorka w rozmowie z Party.pl.

Temperamentny łobuziak

Kilka miesięcy temu Małgorzata Kożuchowska zdradziła, że Janek już jest małym łobuziakiem i najlepiej czuje się, gdy ma u swego boku oboje rodziców.

„Janek jest temperamentnym łobuziakiem z dużym poczuciem humoru. Odkrywam, co odziedziczył po mnie, a co moim mężu i w jakich proporcjach.  Oboje czujemy, że Jaś jest najszczęśliwszy, kiedy jesteśmy we trójkę” – mówiła aktorka we „Fleszu”.

Małgorzata Kożuchowska wraz z mężem od czasu narodzin pociechy ograniczyła spotkania towarzyskie. Teraz najbardziej skupia się na spędzaniu czasu z małym Jaśkiem. To dla niej prawdziwa przyjemność!

Razem z moim mężem Bartkiem mocno ograniczyliśmy spotkania towarzyskie. Jesteśmy rodzicami, wszystko się zmieniło. Choć myślę, że nie ma w tym nic wyjątkowego (śmiech). Normalne życie rodziców małego dziecka. Cieszy nas to, w jaki sposób Jaś wyraża swoje emocje, zachwyca się rzeczami, które poznaje. Uczestniczenie w tym jego poznawaniu świata to jest dla nas czysta przyjemność”- przyznała Małgorzata Kożuchowska.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/malgorzatakozuchowska_

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1333 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Polscy katolicy o papieżu Franciszku
Papież Franciszek do geja: “Bóg Cię takim stworzył”

Juan Carlos Cruz, molestowany w młodości przez księdza w Chile spotkał się z papieżem Franciszkiem....