Ola Nguyen

Ola Nguyen, zwyciężczyni MasterChefa, wydała książkę! „Mozaika smaków” już w sprzedaży!

Program MasterChef wygrała Ola Nguyen. Dziewczyna zachwyciła jury swoimi potrawami, a także życzliwością w stosunku do konkurentów. Już teraz możemy kupić jej pierwszą książkę kucharską „Mozaika smaków”! 

Jest najlepsza

Ostatnią edycję programu MasterChef wygrała Ola Nguyen – Polka pochodzenia wietnamskiego. Dziewczyna ma liczne grono fanów, a także zaskarbiła sobie serca jurorów. Magda Gessler wypowiadała się o niej w samych superlatywach.

„Ola jest bardzo kreatywna, odważna i ma bardzo dużo solidnych podstaw do tworzenia i realizowania własnych dań. (…) Ta kobieta była bardzo dobrze przygotowana, ciężko walczyła, dla mnie była najlepsza! I nieważne, skąd jest. Jest najlepsza!” – pisała w mediach społecznościowych prowadząca „Kuchenne rewolucje”.

Ola Nguyen, zwyciężczyni MasterChefa, wydała książkę! „Mozaika smaków” już w sprzedaży!

Ola Nguyen może cieszyć się nie tylko ze wygranej w programie, ale również z napisanej przez siebie książki. Zwyciężczyni przekonuje, że w „Mozaice smaków” znajdziemy potrawy proste, pyszne i aromatyczne, jak pomarańczowa zupa mocy, puszyste dyniowe gnocchi czy  pstrąg polany szmaragdowym sosem. Ola proponuje również smakołyki inspirowane wietnamską kuchnią np. kokosowy crème carmel z imbirem i kaczką dymioną ryżem i zieloną herbatą. Nie zabraknie również wyzwań dla ambitnych kucharzy. Zwyciężczyni pokaże, jak zrobić crème brûlée na bazie czarnego sezamu i wyjątkowy dżem z pomidorów, który pojawił się jako dodatek do tiramisu w finale MasterChefa. 

„STAŁO SIĘ! 14 tygodni walki na ekranach dobiegło końca! Zostałam 7 polskim Masterchefem, w co nadal nie mogę uwierzyć! Chcę bardzo podziękować jury Anna Starmach Magda Gessler oraz #MichaelMorran i produkcji MasterChef TVN za daną mi szansę i wiarę w mój talent. Gratuluję całej mojej nowej 13osobowej masterchefowej rodzinie! Szczególnie BeachPliz i Chef Lorek . Dzięki! Jesteście wszyscy wspaniałymi kucharzami i liczę że jeszcze nie raz wspólnie coś „zgotujemy”! Jestem też niezmiernie wdzięczna mojej uczelni SGH Warsaw School of Economics za wyrozumiałość! Dziękuję przyjaciołom i znajomym, którzy bardzo mocno mnie wspierają, oraz Wam moi obserwujący, całej widowni Masterchefa 7 za wsparcie, dobre słowa, wyznania miłości ale też za konstruktywną krytykę ;—) wszystko to mnie buduje i uczy jak się nie poddawać! Echh jak powiedziałam nie czuję się spełniona pisząc takie posty, dlatego zapraszam do kontaktu osobistego – już niedługo będę informować o spotkaniach. Spełniajcie marzenia, rośnijcie duzi, bądźcie dobrymi kucharzami! Pozdrawiam cieplutko i Besos!” – napisała Ola na Instagramie.

Kupicie książkę Oli?

————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/olangujen

Dodaj komentarz

2450 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Światowe gwiazdy muzyki dołączają do społeczności TikToka

Muzyka to kluczowy element TikToka, który nie tylko pobudza kreatywność, lecz także wyznacza nowe trendy....