TVP startuje z nowym show! Kto poprowadzi „Teściowe i synowe”?

TVP startuje z nowym show! Kto poprowadzi „Teściowe i synowe”?

Za nami „Rolnik szuka żony” i „Sanatorium Miłości”, które podbiły serca telewidzów! Teraz TVP planuje nowy hit – „Teściowe i synowe”! Kto poprowadzi program i o czym on będzie?

TVP startuje z nowym show! Kto poprowadzi „Teściowe i synowe”?

Telewizja Polska zaprasza na castingi do nowego programu „Teściowe i synowe”, w którym przekonamy się, czy panie umieją ze sobą współpracować. Według źródeł portalu wirtualnemedia.pl  program będzie dotyczył przede wszystkim gotowania. To polska wersja zagranicznego „Momster”.

„Uwielbiasz swoją teściową❓ Kochasz swoją synową❓ Przyjdź na casting do nowego programu “Teściowe i synowe”❗️👩‍❤️‍👩 Pierwszy casting już w sobotę 25 maja w Warszawie, w siedzibie TVP na Woronicza 17” – zapraszają producenci.

Rozgrzejemy widzów

Twórcy nowego reality-show obiecują, że nowy format rozgrzeje widzów, a także obali lub potwierdzi stereotypy dotyczące relacji teściowych i synowych.

“Sięgamy po coś co rozgrzeje telewidzów, obalimy lub potwierdzimy obiegowe opinie o wzajemnych relacjach pomiędzy synowymi a teściowymi. Czy obie Panie pójdą na kompromis, czy strony będą potrafiły ze sobą współpracować? Która ze stron będzie bardziej dominująca a która będzie się poddawała? Nie mogę się doczekać efektu antenowego” – mówi portalowi Katarzyna Adamiak-Sroczyńska, dyrektor Agencji Kreacji Oprawy i Rozrywki w Telewizji Polskiej.

A kto poprowadzi nowy program? Marta Manowska, która doskonale sprawdziła się w “Rolnik szuka żony” oraz “Sanatorium Miłości”? Tego dowiemy się już wkrótce! A co robi gwiazda TVP? Teraz skupia się przede wszystkim na ćwiczeniach!

“Walczymy? Ja podjęłam wyzwanie #bikini z @chodakowskaewa Chcę ćwiczyć 5 razy w tygodniu! Dołączysz? Ja już się motywuje na instastory! Chcesz motywować się ze mną? Wysyłać filmiki? Pozdrawiać się? Proszę bardzo 💙💙💙💙💙💙” – pisze Marta Manowska na Instagramie.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2236 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Katarzyna Skrzynecka cały czas chudnie! Ile straciła już kilogramów?
Katarzyna Skrzynecka cały czas chudnie! Ile straciła już kilogramów?

Katarzyna Skrzynecka od kilku tygodni jest na restrykcyjnej diecie odchudzającej. Efekty są imponujące. Gwiazda schudła...