TVP startuje z nowym show! Kto poprowadzi „Teściowe i synowe”?

TVP startuje z nowym show! Kto poprowadzi „Teściowe i synowe”?

Za nami „Rolnik szuka żony” i „Sanatorium Miłości”, które podbiły serca telewidzów! Teraz TVP planuje nowy hit – „Teściowe i synowe”! Kto poprowadzi program i o czym on będzie?

TVP startuje z nowym show! Kto poprowadzi „Teściowe i synowe”?

Telewizja Polska zaprasza na castingi do nowego programu „Teściowe i synowe”, w którym przekonamy się, czy panie umieją ze sobą współpracować. Według źródeł portalu wirtualnemedia.pl  program będzie dotyczył przede wszystkim gotowania. To polska wersja zagranicznego „Momster”.

„Uwielbiasz swoją teściową❓ Kochasz swoją synową❓ Przyjdź na casting do nowego programu “Teściowe i synowe”❗️?‍❤️‍? Pierwszy casting już w sobotę 25 maja w Warszawie, w siedzibie TVP na Woronicza 17” – zapraszają producenci.

Rozgrzejemy widzów

Twórcy nowego reality-show obiecują, że nowy format rozgrzeje widzów, a także obali lub potwierdzi stereotypy dotyczące relacji teściowych i synowych.

“Sięgamy po coś co rozgrzeje telewidzów, obalimy lub potwierdzimy obiegowe opinie o wzajemnych relacjach pomiędzy synowymi a teściowymi. Czy obie Panie pójdą na kompromis, czy strony będą potrafiły ze sobą współpracować? Która ze stron będzie bardziej dominująca a która będzie się poddawała? Nie mogę się doczekać efektu antenowego” – mówi portalowi Katarzyna Adamiak-Sroczyńska, dyrektor Agencji Kreacji Oprawy i Rozrywki w Telewizji Polskiej.

A kto poprowadzi nowy program? Marta Manowska, która doskonale sprawdziła się w “Rolnik szuka żony” oraz “Sanatorium Miłości”? Tego dowiemy się już wkrótce! A co robi gwiazda TVP? Teraz skupia się przede wszystkim na ćwiczeniach!

“Walczymy? Ja podjęłam wyzwanie #bikini z @chodakowskaewa Chcę ćwiczyć 5 razy w tygodniu! Dołączysz? Ja już się motywuje na instastory! Chcesz motywować się ze mną? Wysyłać filmiki? Pozdrawiać się? Proszę bardzo ??????” – pisze Marta Manowska na Instagramie.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...