Ghost in the Shell - premiery filmowe 2017

Co nowego w kinie? Te filmy warto zobaczyć!

Nie macie żadnych planów na wieczór? Nic straconego! Zrobiliśmy dla was przegląd filmowy i proponujemy na co warto wybrać się do kina. 

“Azyl”

Amerykański film, którego akcja dzieje się w Polsce. Jest to prawdziwa opowieść o Żydach, którzy byli ukrywani w warszawskim zoo podczas II wojny światowej. Choć zdjęcia do filmu odbyły się na terenie Pragi, Antonina i Jan Żabińscy w czasie niemieckiej okupacji uratowali w Polsce setki Żydów. Chowali ich w zbombardowanym i spustoszonym zoo. Jak udało im się ocalić tak wiele ludzi? Warto zobaczyć!

“Dalida. Skazana na miłość”

Film biograficzny opowiadający historię burzliwego życia piosenkarki Dalidy. Artystka uwielbiana przez wszystkich, nigdy nie znalazła prawdziwej miłości, a mężczyzn doprowadzała do obłędu i samobójstwa. Mimo tego, że osiągnęła sukces sprzedając ponad 170 milionów albumów i otrzymując 70 złotych płyt, w końcu i ona sama odebrała sobie życie pozostawiając jedynie notatkę zawierającą słowa “Życie stało się dla mnie nie do zniesienia… Wybaczcie mi”. 

“Ghost in the Shell”

Coś dla fanów mangi i nie tylko. Ekranizacja japońskiego komiksu, w którym główną rolę gra zjawiskowa Scarlett Johanson zapowiada się bardzo ciekawie. Jest to opowieść o cyborgu z ludzkim umysłem, który stoi na czele jednostki Section 9. Jego zadaniem jest walka z cyberprzestępcami, którzy chcą wymazać postępy wirtualnej technologii Hanka Robotic’s. Jednak robot stworzony do pomagania ludziom, chce odnaleźć swoje człowieczeństwo.

fot. Kadr z filmu “Ghost in the Shell”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

543 More posts in Film i Teatr category
Recommended for you
Czy Doda obejrzy „Kobiety mafii”
Czy Doda obejrzy „Kobiety mafii”? Szczera odpowiedź piosenkarki!

W styczniu pojawił się trailer filmu “Pitbull. Ostatni pies” w reżyserii Władysława Pasikowskiego. Jedną z...