Joanna Krupa też była molestowana

Joanna Krupa napisała książkę! To będzie hit?

Joanna Krupa od marca prowadzi program „Misja pies”, w którym szuka odpowiedniego domu dla psiaków ze schroniska oraz pomaga właścicielom lepiej zrozumieć ich pupili. Na tym jeszcze nie koniec! Modelka właśnie wydała książkę, która również poświęcona jest jej ulubionym czworonogom. Kupicie „Psie sprawki”?

Misja pies

Joanna Krupa od niedawna prowadzi w TVN-ie własny program: „Misja pies”, w którym szuka domu dla czworonogów ze schroniska oraz pomaga właścicielom lepiej zrozumieć psią naturę.

Joanna Krupa od lat angażuje się również w akcje charytatywne na rzecz milusińskich. Modelka ma w domu 5 pupili. Przez kilka miesięcy miała jeszcze jednego pieska, który wabił się Cinnamon, ale czworonóg chorował na serce i szybko zdechł. Krupa bardzo przeżyła tę stratę. 

Joanna Krupa napisała książkę! O czym?

Gwiazda postanowiła podzielić się swoimi doświadczeniami dotyczącymi opieki nad czworonogami, dlatego napisała książkę „Psie sprawki” – zbiór 12 historii poruszających historii oraz przewodnik po udanej psiej adopcji. Modelka apeluje też, aby pod swój dach przyjąć zwierzęta ze schroniska, które są poszkodowane przez los i potrzebują dużo miłości. W książce znajduje się też test dla przyszłego właściciela, który pomoże mu określić, jaki temperament powinien mieć jego pies.

Psiak ze schroniska też jest glamour

„Joanna Krupa nie potrafi przejść obojętnie wobec psiego nieszczęścia. A jest go wokół nas tak wiele! Każdy pensjonariusz schroniska dla zwierząt to inna dramatyczna historia. W swojej książce Joanna opowiada takie historie i prosi: nie kupuj, adoptuj! To nieprawda, że psiak ze schroniska nie jest glamour! Spójrzcie na te mordki i sami zobaczcie! ,,Psie smutki” to zbiór psich historii – do płaczu i śmiechu. A także przewodnik po dobrej psiej adopcji, odpowiadający na wszystkie najważniejsze pytania: gdzie szukać czworonożnego przyjaciela, jak się nim zaopiekować, jak go wychowywać, by jemu było dobrze z nami, a nam – z nim. A na początek test dla przyszłego właściciela: sprawdź, jaki temperament powinien mieć twój pupil!” – czytamy w opisie książki.

Psie sprawki Joanna Krupa

Premiera “Psich sprawek” zaplanowana jest na 10 maja 2017 roku. Zamierzacie kupić książkę?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/joannakrupa/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1407 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Adam Nawałka jest… Głąbem
Adam Nawałka jest… Głąbem? Kto tak nazwał trenera?

Polska reprezentacja nie popisała się w meczu z Senegalem. Krytykowani są nie tylko piłkarze, ale...