Marzy, by zagrać Annę Przybylską. „Jestem do niej podobna z charakteru i z głosu” Ma rację?

Powstała pierwsza biografia Anny Przybylskiej! Kiedy premiera?

We wrześniu tego roku ukaże się pierwsza autoryzowana przez rodzinę biografia Anny Przybylskiej. Jej autorami są dziennikarze Gazety Wyborczej – Grzegorz Kubicki i Maciej Drzewicki. Co znajdziemy w książce?

Powstała pierwsza biografia Anny Przybylskiej! Kiedy premiera?

Już 27 września nakładem Wydawnictwa Agora ukaże się pierwsza autoryzowana przez rodzinę biografia Anny Przybylskiej. Napisali ją dziennikarze trójmiejskiej Gazety Wyborczej – Grzegorz Kubicki i Maciej Drzewicki. W książce znajdziemy wiele wspomnień dotyczących aktorki.

„Spieszyła się momentami tak, jakby czuła, że to wszystko może zbyt długo nie potrwać. Jakby wiedziała, że szybko musi zawierać związek, zakładać rodzinę, urodzić dzieci, by zdążyć się jeszcze tym wszystkim nacieszyć- opowiadają w książce znajomi aktorki.

Tak będzie wyglądać okładka biografii Anny Przybylskiej. Jak wam się podoba?

Biografia Anna Przybylska

Prawdziwa Ania

Krystyna Przybylska, Mama Anny Przybylskiej, długo nie zgadzała się, aby biografia ujrzała światło dzienne. Jednak uznała, że chce, aby fani zachowali w pamięci obraz takiej Ani, jaką była naprawdę. Kobieta mówi, że właśnie taką książkę chciałaby dać w prezencie swoim wnukom.

Długo nie zgadzałam się na tę publikację, wszystko było jeszcze zbyt świeże. Raz jedyny udzieliłam wywiadu, który ukazał się w „Wysokich Obcasach”. Po raz pierwszy pomyślałam wtedy, że może warto, by ludzie, którzy kochali moją córkę – a dowody tego uczucia spotykają mnie do dzisiaj – zachowali w pamięci obraz takiej Ani, jaką była naprawdę. Nie ten wykoślawiany w szukających często taniej sensacji mediach, ale prawdziwy. Taki, który mogą znać tylko najbliżsi. I że chciałabym móc taką książkę dać w prezencie wnukom. Biografia napisana przez Grzegorza Kubickiego i Macieja Drzewickiego jest właśnie taka – mówiła Krystyna Przybylska.

My nie możemy doczekać się premiery książki! A wy?

 

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Anna Przybylska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ