Ghost in the Shell - premiery filmowe 2017

Co nowego w kinie? Te filmy warto zobaczyć!

Nie macie żadnych planów na wieczór? Nic straconego! Zrobiliśmy dla was przegląd filmowy i proponujemy na co warto wybrać się do kina. 

„Azyl”

Amerykański film, którego akcja dzieje się w Polsce. Jest to prawdziwa opowieść o Żydach, którzy byli ukrywani w warszawskim zoo podczas II wojny światowej. Choć zdjęcia do filmu odbyły się na terenie Pragi, Antonina i Jan Żabińscy w czasie niemieckiej okupacji uratowali w Polsce setki Żydów. Chowali ich w zbombardowanym i spustoszonym zoo. Jak udało im się ocalić tak wiele ludzi? Warto zobaczyć!

https://www.youtube.com/watch?v=3s6rGq0F940

„Dalida. Skazana na miłość”

Film biograficzny opowiadający historię burzliwego życia piosenkarki Dalidy. Artystka uwielbiana przez wszystkich, nigdy nie znalazła prawdziwej miłości, a mężczyzn doprowadzała do obłędu i samobójstwa. Mimo tego, że osiągnęła sukces sprzedając ponad 170 milionów albumów i otrzymując 70 złotych płyt, w końcu i ona sama odebrała sobie życie pozostawiając jedynie notatkę zawierającą słowa „Życie stało się dla mnie nie do zniesienia… Wybaczcie mi”. 

„Ghost in the Shell”

Coś dla fanów mangi i nie tylko. Ekranizacja japońskiego komiksu, w którym główną rolę gra zjawiskowa Scarlett Johanson zapowiada się bardzo ciekawie. Jest to opowieść o cyborgu z ludzkim umysłem, który stoi na czele jednostki Section 9. Jego zadaniem jest walka z cyberprzestępcami, którzy chcą wymazać postępy wirtualnej technologii Hanka Robotic’s. Jednak robot stworzony do pomagania ludziom, chce odnaleźć swoje człowieczeństwo.

fot. Kadr z filmu „Ghost in the Shell”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ