Konrad Gaca z rodziną

Żona Konrada Gacy: Serce czuje, że cały czas jest przy nas

Konrad Gaca zmarł pod koniec sierpnia 2017 roku. Jego niespodziewana śmierć była ciosem dla żony i kilkuletniej córki. Ukochana trenera opowiedziała, jak teraz wygląda jej życie. Czy pogodziła się ze śmiercią ukochanego?   

Żona Konrada Gacy: Serce czuje, że cały czas jest przy nas

Konrad Gaca –  znany dietetyk oraz trener, zmarł w wieku 42 lat w swoim domu pod Lublinem. Przyczyną śmierci było pęknięcie tętniaka.

„Na następny dzień mieliśmy jechać do Brukseli na spotkanie. Obudziłam się w nocy, aby wyjąć pranie z pralki, taka prozaiczna rzecz. Konrad spał na kanapie, przyszłam sprawdzić czy wszystko w porządku. Zobaczyłam, że nie oddycha, wezwałam pogotowie” – mówiła żona Konrada Gacy w rozmowie z Mateuszem Hładki w „Dzień Dobry TVN”.

Niestety reanimacja nie przyniosła skutku. Mężczyzna zostawił też kilkuletnią niepełnosprawną córkę, którą opiekował się wraz z żoną. Ukochana dietetyka bardzo przeżywa odejście męża. Bardzo dużo spędzali ze sobą czasu – razem pracowali oraz przeżywali wszystko to, co niesie życie. 

Zawsze razem

„My przeżywaliśmy każdy dzień, każdą sekundę wspólnie. Czy byliśmy razem, czy oddzielnie. Pracowaliśmy razem. Przeżywaliśmy wspólnie wszystkie rzeczy, które działy się na świecie. Więc myślę, że nigdy do końca mózg nie przyjmie tego, że go tutaj, na tym świecie, nie ma” – wyznała kobieta.

Ukochanej trenera trudno przyjąć nową rzeczywistość.

„Ja myślę, że moje serce i mózg trochę pracuje w niezgodzie w tej chwili. Serce czuje, że on jest cały czas przy nas. A mózg chyba jeszcze nie przetworzył po prostu tego, co się wydarzyło” – mówiła wdowa.

Poniżej fragment poruszającej rozmowy. 

https://www.facebook.com/DzienDobryTVN/videos/312799169313153/

Konrad Gaca był autorem programu “Mądre Odchudzanie GACA SYSTEM”, dzięki któremu wiele osób straciło dodatkowe kilogramy. Mężczyzna miał również program w telewizji.  Był również sportowcem, a także finalistą Mistrzostw Polski w Kulturystyce & Wellness oraz Fitness & Wellness.

———————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.instagram.com/konradgaca

ZOSTAW ODPOWIEDŹ