Fani Aleksandry Szwed twierdzą, że jest za chuda!

Po tym jak aktorka pokazała publicznie swoje zdjęcie w długiej, zielonej sukni, odsłaniającej co nieco, fani biją na alarm! Komentują jej sylwetkę i sugerują, że martwią się o jej zdrowie!

Aleksandra Szwed to polska piosenkarka, konferansjerka, modelka, projektantka mody i aktorka. Jej specyficzna uroda to owoc miłości matki, która jest Polką i ojca Nigeryjczyka. Aleksandra swoją karierę w telewizji zaczęła od występów u Majki Jeżowskiej.  Jest magistrem kulturoznawstwa w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Sławę zdobyła w serialu „Rodzina Zastępcza”, gdzie wcieliła się w role Elizy.  Dzięki temu została zaproszona do różnego rodzaju programów. Między innymi: „Gwiazdy tańczą na lodzie”, „Jak oni śpiewają”, „Tańca z gwiazdami” czy „Twoja twarz brzmi znajomo”. Dzięki swojej urodzie i nieskazitelnej sylwetce pojawiła się również na okładce „Playboya”. 

Właśnie ta sylwetka, teraz stała się powodem do dyskusji i kontrowersji. Aktorka chroni swoją prywatność. W sieci na próżno szukać jej zdjęć z partnerem czy synkiem. Niedawno jednak pochwaliła się w sieci swoim zdjęciem, na którym pozuje w długiej, ciemnozielonej, pięknej sukni. Suknia ta odsłania dekolt. Zdjęcie niekoniecznie przypadło do gustu fanom Aleksandry Szwed, oraz wywołało masę kontrowersji. Cała dyskusja tyczy się wyglądu Oli. W głównej mierze chodzi o to, że gwiazda. według fanów jest za chuda. Pisali w sieci: „Troszkę więcej krągłości prosimy 🙂 Nawet po twarzy widać, że kilkanaście kilogramów wyparowało. Pewnie stres i praca. Większość ludzi walczy raczej ze zgubieniem kilogramów, także i tak lepiej w drugą stronę”. „Proszę przestać się odchudzać!!! To boskie ciało potrzebuje jedzenia!!!”. 

A wy co sądzicie? Czy Ola faktycznie jest za chuda? 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ