Weronika Rosati pokazała zdjęcie wykonane kilka godzin po porodzie!

Weronika Rosati gorzko o samotnym macierzyństwie. Doda chce ją wesprzeć!

Weronika Rosati kilka miesięcy temu urodziła córeczkę Elizabeth. Dużo czasu poświęca dziewczynce, zwłaszcza że wychowuje ją w pojedynkę. Aktorka rozstała się z Robertem Śmigielskim, ojcem dziecka. Gwiazda gorzko mówi o odejściu od partnera oraz samotnym macierzyństwie. Doda chce pomóc stanąć na nogi koleżance z show-biznesu!

Weronika Rosati gorzko o samotnym macierzyństwie. Doda chce ją wesprzeć!

Weronika Rosati przez dwa lata była związana z lekarzem Robertem Śmigielskim. Owocem tego związku jest córka Elizabeth. Jednak aktorka zakończyła związek tuż po narodzinach dziewczynki. To dla niej bolesny temat, jednak tłumaczy, że zdecydowała się podjąć taką decyzję, gdyż miała ku temu bardzo poważne powody.

„To jest trudny temat…  Myślę, że żadna matka nie odchodzi od ojca swojego dziecka, jeżeli dziecko ma parę miesięcy, jeśli nie ma bardzo poważnych powodów. Ja miałam bardzo poważne powody, które jak widać dotąd bolą, mimo że minęło bardzo dużo czasu już… Podejmowałam tę decyzję długo i ze świadomością, że podejmuję ją dla swojej córki, więc nie podejmowałam jej myśląc o sobie, ale o mojej rodzinie” – mówiła Weronika Rosati w rozmowie z galą.pl.

https://www.facebook.com/WeronikaRosatiOfficial/photos/a.953987578001842/1942759312457992/?type=3&theater

Już wtedy była samotną matką

Można powiedzieć, że jestem samotną matką od dnia narodzin córki. Tak przynajmniej się czuję. W idealnym świecie nie tak to sobie wymarzyłam i wolałabym, że Elizabeth miała pełną rodzinę – mówiła aktorka.

Rozmowa z Weroniką Rosati poruszyła Dodę, która zaoferowała koleżance z show-biznesu swoje wsparcie. 

„Wiecie, że szołbiznes znieczulił mnie po 20 latach na tyle, że rzadko co robi na mnie wrażenie…. Ale ten wywiad naprawdę polecam! Wyróżnia się na tle słodko-pierdzących pr-owo ratujących, bądź zakłamujących rzeczywistość i prawdziwą twarz, wywiadów. Szczere i prawdziwe, wzruszające wręcz poruszające historie aktorki opowiadającej o swoim życiu. O ŻYCIU, tak ciężkie i proste zarazem, nieprawdaż? Weronika Rosati gdybyś miała ochotę na babski wieczór ładujący pozytywną energią – jestem do usług!” – napisała piosenkarka w mediach społecznościowych.

Dziekuje @dodaqueen – odpisała aktorka.

Myślicie, że Weronika Rosati skorzysta z propozycji Dody?

———————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ