Youtuber Rafonix na płycie Bedoesa

W ostatnim czasie coraz częściej polski rap przeplata się z twórcami Youtube’owymi. W trakcie instagramowego live’a Bedoesa ujawnił, że na jego nadchodzącym albumie “Kwiat Polskiej Młodzieży” pojawi się znany streamer Rafonix.

– Rafonix ma swoją część w “Toy Story”. W kawałku o grach nie mogło zabraknąć Rafonixa. Poza tym płyta nazywa się “Kwiat polskiej młodzieży”, a Rafonix ma duży wkład w polską młodzież. Dla niektórych to może być kontrowersyjne. Rafonix jest tak samo kontrowersyjny, jak ja bywam kontrowersyjny, także pogódź się z tym albo się z tym pokłóć – powiedział Bedoes.

Jak wyjaśnił reprezentant SB Maffiji, Rafonix zapowiada jedynie kawałek. – Dał tylko intro do kawałka, to nie jest tak, że nawija zwrotkę albo refren, albo cokolwiek. Chodziło mi o samą jego obecność, bo odegrał on bardzo dużą rolę u młodzieży – tłumaczy raper.

Nowy krążek reprezentanta SB Maffiji ukaże się 30 listopada 2018.

Kim jest Rafonix?

Marcin Krasucki “Rafonix” był jednym z najpopularniejszych polskich streamerów w swojej dziedzinie. Jego fanpage na Facebooku ma ponad 100 tys. polubień, a na Instagramie obserwuje go 192 tys. użytkowników. Oprócz streamów, na kanale YouTube Rafonixa pojawiały się także filmy o grach komputerowych. Po usunięciu kanału przez YouTube w kwietniu tego roku, Rafonix wrócił do streamowania pod pseudonimem “Tadeusz Norek”. W październiku 2018 roku Rafonix wystąpił na drugiej Gali FameMMA o której pisaliśmy tutaj:

Fame MMA 2: Przegrana “Bonusa BGC” i fatalna kontuzja Daniela “Magicala”

A tutaj relacja z pierwszej gali:

Walczyłem na gali Fame mma i było zajebiście!

fot. kadr z wideo

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

462 More posts in Muzyka category
Recommended for you
Fani disco polo są zrozpaczeni. Uwielbiany zespół po wielu latach na scenie kończy swoją działalność

Gwiazdor disco polo ogłosił przykrą wiadomość. Jednego z ulubionych zespołów polskiej muzyki tanecznej nie zobaczymy...