Youtuber Rafonix na płycie Bedoesa

W ostatnim czasie coraz częściej polski rap przeplata się z twórcami Youtube’owymi. W trakcie instagramowego live’a Bedoesa ujawnił, że na jego nadchodzącym albumie “Kwiat Polskiej Młodzieży” pojawi się znany streamer Rafonix.

– Rafonix ma swoją część w “Toy Story”. W kawałku o grach nie mogło zabraknąć Rafonixa. Poza tym płyta nazywa się “Kwiat polskiej młodzieży”, a Rafonix ma duży wkład w polską młodzież. Dla niektórych to może być kontrowersyjne. Rafonix jest tak samo kontrowersyjny, jak ja bywam kontrowersyjny, także pogódź się z tym albo się z tym pokłóć – powiedział Bedoes.

Jak wyjaśnił reprezentant SB Maffiji, Rafonix zapowiada jedynie kawałek. – Dał tylko intro do kawałka, to nie jest tak, że nawija zwrotkę albo refren, albo cokolwiek. Chodziło mi o samą jego obecność, bo odegrał on bardzo dużą rolę u młodzieży – tłumaczy raper.

Nowy krążek reprezentanta SB Maffiji ukaże się 30 listopada 2018.

Kim jest Rafonix?

Marcin Krasucki “Rafonix” był jednym z najpopularniejszych polskich streamerów w swojej dziedzinie. Jego fanpage na Facebooku ma ponad 100 tys. polubień, a na Instagramie obserwuje go 192 tys. użytkowników. Oprócz streamów, na kanale YouTube Rafonixa pojawiały się także filmy o grach komputerowych. Po usunięciu kanału przez YouTube w kwietniu tego roku, Rafonix wrócił do streamowania pod pseudonimem “Tadeusz Norek”. W październiku 2018 roku Rafonix wystąpił na drugiej Gali FameMMA o której pisaliśmy tutaj:

Fame MMA 2: Przegrana “Bonusa BGC” i fatalna kontuzja Daniela “Magicala”

A tutaj relacja z pierwszej gali:

Walczyłem na gali Fame mma i było zajebiście!

fot. kadr z wideo

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

443 More posts in Muzyka category
Recommended for you
Kstyk robi dobrą robotę!

Kstyk - Sebastian Cierniak, rocznik 96. To założyciel kanału o nazwie... Kstyk! Kto choć trochę siedzi...