Youtuber Rafonix na płycie Bedoesa

W ostatnim czasie coraz częściej polski rap przeplata się z twórcami Youtube’owymi. W trakcie instagramowego live’a Bedoesa ujawnił, że na jego nadchodzącym albumie “Kwiat Polskiej Młodzieży” pojawi się znany streamer Rafonix.

– Rafonix ma swoją część w “Toy Story”. W kawałku o grach nie mogło zabraknąć Rafonixa. Poza tym płyta nazywa się “Kwiat polskiej młodzieży”, a Rafonix ma duży wkład w polską młodzież. Dla niektórych to może być kontrowersyjne. Rafonix jest tak samo kontrowersyjny, jak ja bywam kontrowersyjny, także pogódź się z tym albo się z tym pokłóć – powiedział Bedoes.

Jak wyjaśnił reprezentant SB Maffiji, Rafonix zapowiada jedynie kawałek. – Dał tylko intro do kawałka, to nie jest tak, że nawija zwrotkę albo refren, albo cokolwiek. Chodziło mi o samą jego obecność, bo odegrał on bardzo dużą rolę u młodzieży – tłumaczy raper.

Nowy krążek reprezentanta SB Maffiji ukaże się 30 listopada 2018.

Kim jest Rafonix?

Marcin Krasucki „Rafonix” był jednym z najpopularniejszych polskich streamerów w swojej dziedzinie. Jego fanpage na Facebooku ma ponad 100 tys. polubień, a na Instagramie obserwuje go 192 tys. użytkowników. Oprócz streamów, na kanale YouTube Rafonixa pojawiały się także filmy o grach komputerowych. Po usunięciu kanału przez YouTube w kwietniu tego roku, Rafonix wrócił do streamowania pod pseudonimem „Tadeusz Norek”. W październiku 2018 roku Rafonix wystąpił na drugiej Gali FameMMA o której pisaliśmy tutaj:

A tutaj relacja z pierwszej gali:

fot. kadr z wideo

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ