Agnieszka Szulim

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak pierwszy raz opowiadają o swoim ślubie! Jakie zdradzają szczegóły?

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak w rozmowie z Dzień Dobry TVN pierwszy raz opowiadają o swoim ślubie. Jakie szczegóły zdradziła para?

Agnieszka Szulim

Dlaczego gwiazda zmieniła nazwisko?

Prezenterka wyjaśniła, dlaczego wybrała nazwisko męża.

„Jeśli chcesz z kimś założyć rodzinę, chcesz się tak samo nazywać. Z szacunku do swojego męża fajnie jest przyjąć jego nazwisko” – tłumaczyła gwiazda.

Cztery kreacje

Dużym zainteresowaniem mediów cieszyły się suknie ślubne dziennikarki. Jeszcze do niedawna myśleliśmy, że prezenterka miała trzy kreacje, jednak w piątek Szulim na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, które zostało zrobione podczas pierwszego tańca. Prowadząca reality show „Azja Express” miała wtedy na sobie kolejną suknię!

Agnieszka Szulim czerwona sukienka

Co sądzicie o tej kreacji?

„Trzy suknie były na ślubie i na weselu. Czwarta była następnego dnia na pożegnaniu. Wszystko się super udało. Joasia Przetakiewicz stanęła na rzęsach i ostatnią suknię uszyła mi w 24 godziny i była cudowna, to był wspaniały prezent” – mówi świeżo upieczona panna młoda.

Która suknia najbardziej spodobała się mężowi Agnieszki?

Ja za moją żoną szaleję, więc cokolwiek założy to jest super dyplomatycznie odpowiedział Piotr Woźniak-Starak.

Niezapomniana uroczystość

„Wszystko się udało na 200 procent. Było tak niesamowicie, kogokolwiek nie spotykamy, kto był z nami, to mam wrażenie cały czas to przeżywamy i płyniemy na jakiejś fali. Ja się unoszę nad ziemią od tygodnia” – mówi szczęśliwa Agnieszka.

Para chciała uniknąć tłumu reporterów, dlatego informacja o miejscu uroczystości trzymana była w tajemnicy. Jednak paparazzi nie byliby sobą, gdyby nie pojawili się na uroczystości.

„Ok, udało im się, szacun dla nich”- żartowała Woźniak-Starak.

Wszędzie zdjęcia

Prywatnymi zdjęciami ze ślubu i wesela jako pierwsza pochwaliła się siostra pana młodego, Julia. Później również inne gwiazdy wstawiły fotki z uroczystości.

„Myśmy prosili, żeby nie robić zdjęć, ale jak to poszło wszędzie, to wszyscy poczuli się wolni, więc my staraliśmy się tylko ładnie uśmiechać” – mówił Piotr.

 

Źródło zdjęć: www.instagram.com/aganajezykach

 ______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ