Fame mma

Znamy kartę walk Fame mma 4

Organizacja Fame mma podała szczegóły gali 22 czerwca w Częstochowie. Wśród walk mma będzie też jedna w formule K-1, czyli zawodowego kickboxingu.

Największą bez wątpienia sensacją jest pojedynek Marty Linkiewicz (1-0), która ma zmierzyć się z Sexmasterką, czyli Anieli Bogusz (0-0). Walka kobiet była hitem sprzedażowym gali z numerem trzy. Mimo żenującego poziomu sportowego ilość pakietów ppv zaskoczyła wszystkich i przyniosła zysk na poziomie 3-4 mln złotych. Linkiewicz stanie więc w oktagonie z Sexmasterką vel Lil MaSTI znaną z wulgarnych filmików. 

Wśród innych pojedynków kibiców emocjonuje starcie Kasjusza Życińskiego z Dawidem Ambro. Panowie mieli walczyć na gali z numerem 3, ale kontuzja wyeliminowała z tego starcia Dawida. Pojedynek jako jedyny został zakontraktowany w formule K1 co bez wątpienia stawia w lepszej sytuacji popularnego “Don Kasjo”, który trenował wyczynowo boks.

Na gali odbędzie się też druga walka Michała “Boxdela” Barona, który zmierzy się z “Kubańczykiem”, czyli ochroniarzem popularnego w sieci Lorda Kruszwila. Kibice też czekali na starcie Adriana Polaka z Amadeuszem Ferrari.

FAME MMA 4 karta walk

Linkiewicz vs Lil Masti „Sexmasterka”
Medusa vs Knaziu
Boxdel vs Kubańczyk
Ambro vs Don Kasjo (walka w K-1)
Filipek vs TBA
Kizo vs Makowski
Polak vs Ferrari
Jongmen vs Kasti

zobacz też:


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

681 More posts in Sport category
Recommended for you
Ruszaj się Warszawo – jak bezpłatnie zgubić zbędne kilogramy po świętach?

W stolicy, w dniach 27-31 grudnia będzie miała miejsce kolejna edycja "Rusz się Warszawo po...