Gromee ocenia szanse Tulii na Eurowizji!

Tulia po Eurowizji: Warto dalej nieść muzyką piękno naszej kultury

Polski zespół Tulia nie dostał się do finału Eurowizji. Jednak nasze reprezentantki są zadowolone z występu i zapraszają na dalsze koncerty. Jak komentują swoją przegraną na eurowizyjnej scenie?

Tulia po Eurowizji: Warto dalej nieść muzyką piękno naszej kultury

Tulia w półfinale Eurowizji wykonały piosenkę „Pali się”, która jednak nie podbiła serc zagranicznych widzów. Zespół nie przeszedł do wielkiego finału W półfinale zaśpiewali artyści z 17 państw, ale do dalszego etapu zakwalifikowało się tylko 10 krajów. Finał odbędzie się 18 maja.

Jednak polskie wokalistki cieszą się, że mogły uczestniczyć w eurowizyjnej przygodzie, a także dostały liczne dowody sympatii do zagranicznych dziennikarzy oraz artystów. Piosenkarki nie zamierzają się poddawać – ich grafik wypełniony jest po brzegi.

„Dziękujemy za Wszystkie Wasze głosy i wsparcie! To kolejne, niecodzienne doświadczenie i ważna lekcja na naszym koncie. Cała miłość, energia i serdeczne słowa, które dostałyśmy od wielu zagranicznych dziennikarzy, pozostałych delegacji, oraz poznanych artystów przekonały nas, że warto dalej nieść muzyką piękno naszej kultury. Będziemy to robiły tak, jak dotychczas. Eurowizja przechodzi dla nas do historii, tym samym zaczynamy kolejny rozdział” – czytamy na Instagramie Tulii.

https://www.instagram.com/p/Bxc9W5whOxj/

Artystki zapraszają na kolejne koncerty. Między innymi będziemy mogli zobaczyć je w Sopocie. Nowości i niespodzianki już czekają!

 „Przed nami sezon koncertowy zapełniony po brzegi spotkaniami z Wami- zapraszamy między innymi do Sopotu. Żywy dźwięk, żywa emocja- to coś, czego nie dotkniemy w telewizji, a co chcemy Wam dawać dopóki będziemy razem. Mamy dla Was cudowne niespodzianki, które już czekają, by je wypuścić! Jedna mała iskra staje się płomieniem. Do usłyszenia #tulimy” – napisał zespół Tulia.

„To Ja Dziękuję Za to, że godnie reprezentowałyście nasz kraj – Było Cudownie – Powodzenia Życzę ❤️❤️❤️ „,

„Negatywne komentarze są tylko od ludzi, którzy nie znają się na muzyce, nie są Waszymi słuchaczami, ani nie wiedza czym jest Eurowizja. Byłyście wspaniałe i było mi przykro jak nigdy dotąd, ze Polska nie przeszła dalej” – komentowali fani.

Kibicujecie Tulii?

https://www.instagram.com/p/BxaXEMZhOjR/

————————————————————————————————

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ