Znamy już wyniki gali JOY INFLUENCER ROKU 2018! Sprawdźcie!

Ostatnio odbyła się gala mająca na celu rozstrzygnięcie konkursu Joya – Influencer roku 2018! Sprawdzam kto w tym roku został doceniony!

Decydująca tutaj była aktywność fanów – oddawali oni swoje głosy poprzez głosowanie online. Wśród nominowanych znalazło się aż 50 celebrytów – znanych ze świata internetu, mody, aktorstwa czy muzyki. Młodzi, kreatywni, przebojowi, podbijający internety i serca młodych. Kategorii natomiast było 10.

Na gali oczywiście nie zabrakło najpopularniejszych gości – po czerwonym dywanie przemierzali między innymi: Natalia Siwiec, Klaudia Halejcio, Zosia Zborowska, Jakob Kosel, Damian Kordas, Syliwa Nowak, Saszan i wiele innych. Wszyscy jednak tego wieczoru najbardziej czekali na wyniki! Ujawniam więc najgorętsze nazwiska tego roku!

  • Kategoria GOLD Influencer: To kategoria w której wygrana przyznawana była przez redakcje Joya. Nominowane osoby nie były przypadkowe – wśród wytypowanych znalazły się nazwiska dobrze znane – a mianowicie te które rok temu zdobyły największą ilość głosów. Złotą gwiazdą sieci została Maffashion. Która pokonała między innymi popularnych ostatnio Fit.loversów czy make-up speca Redlipstickmonster. Maff to blogerka modowa, oraz projektantka mody. Fakt faktem – wyczucie mody i stylu dziewczyna ma, do tego raczej stroni od afer, co ostatnio jest dziwne, a w moim odczuciu pożądane. Brawo!
  • Kategoria Debiut roku: Tutaj znalazły się same dziewczyny, które poprzez swoją ciężką prace zyskały sobie w sieci całą rzeszę fanów. Znamy je głównie z Instagrama, gdzie pokazują nowości, odpowiadają na modowe pytania i po prostu inspirują. Tutaj pięknie zadebiutowała Nikola Stajszczak, pokonując tym samym między innymi Sandrę Tomaszewską czy Dominike Gudaniec. Nikola to dziewczyna, która w sieci pokazuje jak spełniać marzenia. Zamieszkała ona w Los Angeles, w związku z czym jej Instagram przypomina typowy obrazek z “American dream”. Zazdrościmy i gratulujemy!

  • Kategoria Beauty Influencer: Kategoria w której były nominowane dziewczyny, przed którymi make-up nie ma tajemnic! O maseczkach, szminkach i podkładach wiedzą wszystko, co więcej – dzielą się tą wiedzą ze swoimi fanami w sieci. Beauty Queen została Magda Pieczonka, która pokonała między innymi: GABA_HAIR czy GUELL.A. Magda Piezonka inspiruje dziewczyny swoimi artystycznymi make-upami. Magdo, inspiruj dalej!
  • Kategoria Fit Influencer: Kategoria, w której nominowane zostały same fit freaki, sportowe świry i fajterki! Dbanie o sylwetkę, zdrowa żywność i styl życia – tym zarażają w sieci.  Fitnessową królową sieci została moja faworytka Sylwia Szostak. Pokonała między innymi Kasie Dziurską czy siostry Bukowskie. Sylwia to przykład true fitgirl – przede wszystkim trener i motywator. Razem ze swoim mężem Akopem Szostakiem na swoim kanale YauTube inspirują całą Polskę. Od dłuuugiego czasu podglądam ją na różnego rodzaju portalach – jest normalna, też czasem jej się po ludzku nie chce. Nawet sami nie wiecie ile razy jej “gadanie” podniosło mnie z łóżka i “zaprowadziło” na trening. W pełni zasłużone zwycięstwo.
  • Kategoria Lifestyle Influencer: Kategoria w której chodziło o docenienie zdolnych, wszechstronnych i aktywnych dziewczyn. Tańczą, śpiewają, grają, występują i dają się we znaki w sieci. Zwyciężyła Julia Wieniawa, pokonując tym samym między innymi Agnieszkę Stachurską, Aleksandrę Furke czy Panią Ekselencję. Moim zdaniem Julia to typowa kobieta biznesu – w tak młodym wieku osiągnęła duży sukces. Piosenkarka i aktorka o spójnym wizerunku. Gratulacje!
  • Kategoria Fashion Influencer: Kategoria w której wyróżnione zostały fashion girl. Dziewczyny, które przenoszą nas w świat mody, którą i z której żyją. Tutaj najmodniejsza i najbardziej stylowa okazała się Macademian Girl. Pokonała ona między innymi Edytę Filipiak, Magdalenę Kanoniak czy Kasie Szymków. Tamara Gonzalez Perea to kolorowy motyl na salonach. Kolor, kobiecość, nietuzinkowy styl – to możemy w niej podziwiać. 
  • Kategoria Para sieci: Tutaj znalazły się najciekawsze pary sieci tego roku. Młodzi, spełniający się, ale przede wszystkim – zakochani! Zwyciężył aktorski duet: Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Pokonali oni między innymi Anne i Roberta Lewandowskich czy Julie Kuczyńską i Czarka Jóźwika. Aktorska para, to para która poznała się na planie popularnej Rodzinki.pl. To tam narodziło się ich uczucie, które kwitnie do dziś.

  • Kategoria Facet sieci: Kategoria poświęcona Panom, którzy działają w sieci i udowadniają, że i oni nadają się do bycia blogerami. Wystarczy być konsekwentnym i mieć pasje. Tutaj zwyciężył Damian Kordas, który pokonał Igora Leśniewskiego czy Jakoba Kosela. Damian zwyciężył czwartą edycje MasterChefa a teraz zgarnął statuetkę faceta roku Joya. Zaraża swoją pasją do gotowania na swoim kanale, a poza tym z całą pewnością ma w sobie jakiś urok osobisty.
  • Kategoria Music Influencer: Kategoria, która miała nas przenieść w muzyczny świat.  W której zwyciężyła Honorata Skarbek, pokonując przy tym między innymi Małgorzatę Uściłowską, Michała Szczygieła czy Saszan. Honka to dziewczyna, która swoją przygodę i karierę zaczynała właśnie w sieci, a więc odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu!
  • Kategoria It-Girl Influencer: Tutaj znalazły się najpopularniejsze dziewczyny w sieci, które czują się w niej jak ryby w wodzie. Zwyciężczynią okazała się Karolina Pisarek. Pokonała ona między innymi Karolinę Gilon, Ole Kowal czy Zosie Zborowską. Karolina to modelka, która swoją karierę zaczęła od TOP MODEL. Wykorzystała jednak swoje pięć minut i do tej pory jest na topie w sieci!

Oto najpopularniejsi w sieci, zgadzacie się z wynikami? 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

708 More posts in Bez kategorii category
Recommended for you
Komunikat Ministerstwa Zdrowia w sprawie ograniczenia funkcjonowania instytucji lub zakładów pracy w okresie stanu zagrożenia epidemicznego w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2

W związku z wprowadzeniem przepisami rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie...