Michał Szpak wzruszająco o śmierci mamy. Czego się od niej nauczył?

Michał Szpak poruszająco o śmierci mamy. Co mu zawsze powtarzała?

Mama Michała Szpaka zmarła ponad trzy lata temu, jednak artysta nadal nie może pogodzić się z jej śmiercią. Powtarza, że gdyby nie ona, to jego życie na pewno potoczyłoby się zupełnie inaczej. Co szczególnie zawdzięcza swojej mamie?

Michał Szpak poruszająco o śmierci mamy. Co mu zawsze powtarzała?

Michał Szpak wie, że już zawsze będzie odczuwał ogromną stratę. Śmierć mamy była dla niego traumatycznym doświadczeniem. Artysta jest wdzięczny jej przede wszystkim za to, że nauczyła go patrzeć sercem, a także pozwoliła popełniać błędy.

Gdyby nie ona, nie byłbym tym, kim jestem dzisiaj. Mama zawsze powtarzała mi, że dusze ludzkie różnią się od siebie bardziej niż ludzkie twarze, że najważniejsze to zawsze być sobą, szanować innych i podążać za głosem serca. I mama i tata dali mi wolność, pozwolili popełniać błędy. Dzięki takiemu podejściu i akceptacji nic nie było w stanie mnie złamać- wyznał Michał Szpak w rozmowie z magazynem „Party”.

Artysta przyznaje, że po śmierci mamy stał się inną osobą. Na nowo musiał zbudować swoje „ja”. Od 2015 roku nosi w sobie cząstkę bólu, mimo że nadal jest wrażliwy, to zmieniała się jego emocjonalność. Czuje, że stał się też osobą, która chodzi własnymi ścieżkami.  

Jestem samotnym wilkiem

„Po jej śmierci stałem się inną osobą. Narodził się nowy Michał – człowiek, który ma w sobie troszkę smutku i żalu, który musiał zbudować siebie na nowo. Wciąż jestem wrażliwy, ale przy tym skąpy emocjonalnie. Stałem się poniekąd samotnym wilkiem, który chodzi własnymi ścieżkami i spotyka się tylko ze swoją watahą”- zdradził muzyk.

Ta śmierć miała sens

Michał Szpak, wie, że śmierć mamy miała sens.  Dramatyczne wydarzenie nie tylko go wiele nauczyło, ale pozwoliło też spojrzeć na relację z mamą z innej perspektywy.

„Wszystko jest po coś. Musi nas czegoś nauczyć. Uświadomiłem sobie, jak bardzo ją kocham i jak ogromną rolę na moje życie artystyczne i na moją postać miała wpływ ona. Jej odwaga, jej determinacja. To była wspaniała kobieta – mówił artysta.

Niech spoczywa w pokoju [*]

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.eurovisionary.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2136 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Edyta Górniak ma bardzo poważny problem ze swoim synem

Edyta Górniak otwarcie przyznała, że mimo świetnego kontaktu z pierworodnym, ma z nim pewien problem....