wynajmijrycerza.pl

WYLICYTUJ NA WOŚP WALKĘ W ZBROI Z UCZESTNIKIEM FAME MMA

Gale sportowych walk rycerskich stają się coraz popularniejsze na świecie. Szczególnie rozwinięte są u naszych wschodnich sąsiadów – walki w Rosji są zazwyczaj organizowane na profesjonalnych ringach. Ich potencjał dostrzegł nawet Mike Tyson, umieszczając filmik z nokautu na swoim oficjalnym Facebooku. Teraz każdy może zadebiutować w gali organizowanej przez naszego redaktora naczelnego.

LINK DO AUKCJI

Mimo średniowiecznego opancerzenia w walce obowiązuje sportowa formuła – zawodnicy zmierzą się w 3-rundowych pojedynkach, nad przebiegiem których będą czuwali profesjonalni sędziowie. 

Projekt wynajmijrycerza.pl zaprasza do wzięcia udziału w aukcji, z której dochód będzie przeznaczony na cele WOŚP.

Przez wiele lat robiliśmy pokazy walk rycerskich w zaprzyjaźnionym muzeum – Kuźni Wodnej w Oliwie. Dwa lata temu na aukcji wystawiliśmy udział w inscenizacji grunwaldzkiej. Okazało się to sporym sukcesem, więc postanowiliśmy pójść za ciosem i jeszcze raz wspomóc orkiestrę.

Tym razem będzie jeszcze ciekawiej. Na aukcję trafił bowiem udział w pojedynku Profesjonalnych Walk Rycerskich. To nie jest już inscenizacja, ale walka zupełnie serio. Rzecz jasna nie zrobimy nikomu krzywdy, ale bez naprawdę solidnego wylania potu się nie obędzie – mówią rycerze.

Profesjonalne Walki Rycerskie to format ringowy, często nazywany “rycerskim mma”. Zawodnicy walczą w trzyrundowym pojedynku, zaś sędziowie zliczają punkty.

Czy da się wyjść do walki nie będąc “profesjonalnym” rycerzem? W ramach projektu Wyzwani bój stoczył Wojtek Gola znany z programu Warsaw Shore i… udało mu się dotrwać końca walki.

Na ofertę składają się: 

– walka w ringu z “rycerskim” przeciwnikiem, uczestnikiem pierwszej gali Fame mma (wraz z wejściem przy swojej muzyce oraz wyczytaniem imienia i nazwiska przez spikera)

– wypożyczenie sprzętu dopasowanego do sylwetki zwycięzcy (płeć nie ma znaczenia)

– praktyczne przeszkolenie przed pojedynkiem

– pamiątkowe zdjęcia oraz średniowieczny upominek od rycerzy z wynajmijrycerza.pl 

–  posiłek

Walka odbędzie się 26 września 2020 roku w Twierdzy Wisłoujście w Gdańsku podczas ix edycji imprezy Wehikuł Czasu. Jest to cykliczna impreza przybliżająca historię militarną Europy Środkowo-Wschodniej.  

Zatem rycerze do dzieła!

LINK DO AUKCJI WOŚP

Dodaj komentarz

1367 More posts in Publicystyka category
Recommended for you
Skandynawska kultura pracy odpowiedzią na zmieniające się oczekiwania polskich pracowników

Prawie połowa Polaków uważa, że praca ma negatywny wpływ na ich zdrowie psychiczne, 60% żyje...