wynajmijrycerza.pl

WYLICYTUJ NA WOŚP WALKĘ W ZBROI Z UCZESTNIKIEM FAME MMA

Gale sportowych walk rycerskich stają się coraz popularniejsze na świecie. Szczególnie rozwinięte są u naszych wschodnich sąsiadów – walki w Rosji są zazwyczaj organizowane na profesjonalnych ringach. Ich potencjał dostrzegł nawet Mike Tyson, umieszczając filmik z nokautu na swoim oficjalnym Facebooku. Teraz każdy może zadebiutować w gali organizowanej przez naszego redaktora naczelnego.

LINK DO AUKCJI

Mimo średniowiecznego opancerzenia w walce obowiązuje sportowa formuła – zawodnicy zmierzą się w 3-rundowych pojedynkach, nad przebiegiem których będą czuwali profesjonalni sędziowie. 

Projekt wynajmijrycerza.pl zaprasza do wzięcia udziału w aukcji, z której dochód będzie przeznaczony na cele WOŚP.

Przez wiele lat robiliśmy pokazy walk rycerskich w zaprzyjaźnionym muzeum – Kuźni Wodnej w Oliwie. Dwa lata temu na aukcji wystawiliśmy udział w inscenizacji grunwaldzkiej. Okazało się to sporym sukcesem, więc postanowiliśmy pójść za ciosem i jeszcze raz wspomóc orkiestrę.

Tym razem będzie jeszcze ciekawiej. Na aukcję trafił bowiem udział w pojedynku Profesjonalnych Walk Rycerskich. To nie jest już inscenizacja, ale walka zupełnie serio. Rzecz jasna nie zrobimy nikomu krzywdy, ale bez naprawdę solidnego wylania potu się nie obędzie – mówią rycerze.

Profesjonalne Walki Rycerskie to format ringowy, często nazywany “rycerskim mma”. Zawodnicy walczą w trzyrundowym pojedynku, zaś sędziowie zliczają punkty.

Czy da się wyjść do walki nie będąc “profesjonalnym” rycerzem? W ramach projektu Wyzwani bój stoczył Wojtek Gola znany z programu Warsaw Shore i… udało mu się dotrwać końca walki.

Na ofertę składają się: 

– walka w ringu z “rycerskim” przeciwnikiem, uczestnikiem pierwszej gali Fame mma (wraz z wejściem przy swojej muzyce oraz wyczytaniem imienia i nazwiska przez spikera)

– wypożyczenie sprzętu dopasowanego do sylwetki zwycięzcy (płeć nie ma znaczenia)

– praktyczne przeszkolenie przed pojedynkiem

– pamiątkowe zdjęcia oraz średniowieczny upominek od rycerzy z wynajmijrycerza.pl 

–  posiłek

Walka odbędzie się 26 września 2020 roku w Twierdzy Wisłoujście w Gdańsku podczas ix edycji imprezy Wehikuł Czasu. Jest to cykliczna impreza przybliżająca historię militarną Europy Środkowo-Wschodniej.  

Zatem rycerze do dzieła!

LINK DO AUKCJI WOŚP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ