Marina Łuczenko o swoim występie w „Dzień Dobry TVN”: Nawet przez myśl mi nie przeszło, że jest jakaś afera

Wojciech Szczęsny wyprawił Marinie urodzinową imprezę-niespodziankę! Zobacz, kogo zaprosił!

Marina Łuczenko-Szczęsna hucznie świętowała swoje trzydzieste urodziny, a wszystko za sprawą jej męża Wojtka, który zadbał o wyjątkową imprezę-niespodziankę! Zobaczcie, co się tam działo!

Wojciech Szczęsny wyprawił Marinie urodzinową imprezę-niespodziankę! Zobacz, kogo zaprosił!

Marina Łuczenko przekroczyła magiczną trzydziestkę. Z tej okazji jej mąż Wojtek zajął się organizacją urodzinowej niespodzianki. A wszystko było na bogato! Zobaczcie, kto wraz z artystką świętował jej urodziny. Nie zabrakło Ani Lewandowskiej oraz Patrycji Kazadi, która specjalnie przyleciała do Francji na uroczystość. Zobaczcie, jak to wszystko wyglądało!

https://www.instagram.com/p/Bzf62nlFtvl/

„Dziękuję Ci kochanie za tak piękną niespodziankę urodzinową, jesteś niemożliwy. @wojciech.szczesny1

Dziękuję wszystkim za życzenia, dobre słowo, ciepłe myśli.

Magiczny wieczór w gronie rodziny, przyjaciół i znajomych” – napisała Marina Łuczenko-Szczęsna na Instagramie.

A rok temu z okazji urodzin jakie złożył jej życzenia?

„Dzisiaj urodziny mojej ulubionej osoby na świecie! Jedynej, która mnie zawsze rozumie, jedynej która sprawia,że każdy dzien jest lepszy od poprzedniego. Moja najwieksza inspiracja, motywacja, mój najwierniejszy kibic. Razem do końca swiata! ?

Wszystkiego najlepszego @marina_official ❤”- napisał Wojciech Szczęsny na Instagramie.

Początki miłości…

A jak zaczęła się ich miłość? Wojciech Szczęsny zobaczył Marinę w telewizji. Zapragnął ją poznać, więc odezwał się do artystki. Jednak ponoć Marina Łuczenko nie była zainteresowana znajomością ze sportowcem. Wojciech nie mógł pogodzić się z tym, że dziewczyna nie chce się z nim spotkać. Na szczęście nie dał za wygraną i często pisał do niej wiadomości. W końcu piosenkarka umówiła się z Wojtkiem, ale po to, by powiedzieć mu, że nic nie będzie z tej znajomości.

„Postanowiła się z nim spotkać tylko dlatego, że zasypywał ją sms-ami, i tylko po to, by go poprosić, żeby dał jej spokój. Stwierdziła, że pójdzie z Wojtkiem na kolację i powie mu prosto w oczy, że nie jest nim zainteresowana” – zdradziła koleżanka Mariny Łuczenko w rozmowie z „Party”. A jak potoczyła się ta znajomość?

21 maja 2016 roku Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny wzięli ślub na jednej z greckich wysp. A w 2018 roku urodził się syn pary. Mamy nadzieję, że przed nimi jeszcze dużo pięknych chwil. Tego im życzymy!

https://www.instagram.com/p/BzV-EuplJEz/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ