IMG 7485

19-letnia modelka plus size. Poznajcie Barbie Ferreira

Na wybiegach nadal przeważają modelki z nienaturalnymi, wychudzonymi sylwetkami. Jednak coraz częściej spotykamy kobiety z okrąglejszymi kształtami. Tym razem Barbie Ferreira udowodniła, że można czuć się atrakcyjnie i kobieco w nieco większym rozmiarze.

IMG 7485

Barbie Ferreira to 19-letnia modelka, która wzięła udział w kampanii Aerie promującej bieliznę marki American Eagle. Jej biodra mierzą 110cm, a talia 76cm. Uroku dodają jej pełne, ponętne usta, piękne i gęste długie włosy oraz spojrzenie, które ciężko jest zapomnieć.

Mimo większych rozmiarów dziewczyna jest pewna siebie i nie wstydzi się pokazywać swojego ciała. Jest z niego dumna, jak mówi: „chcę, żeby wszyscy widzieli, jak wyglądam naprawdę. Nie chcę, żeby moje zdjęcia były poprawiane komputerowo”.  Bez skrępowania pozuje przed kamerą, czując się przy tym bardzo swobodnie. Na zdjęciach wychodzi naturalnie i subtelnie, a zarazem kobieco i seksownie.

Barbie3

Świat modelingu polubił kobiety plus size, pozbywa się barier, o czym pisaliśmy ostatnio. Czyżby barokowe kształty wracały do łask i zmieniał się ideał piękna kobiet?

„Moim marzeniem jest, by pewnego dnia przestano mnie nazywać modelką z krągłościami, a po prostu modelką” – mówi w wywiadzie z mediami.

Gratulujemy osiągnięć i postawy! Życzymy też dalszych sukcesów!

Autor: Karolina Kępa

__________________

 

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszegosklepu internetowego.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ