Ewa Chodakowska obchodzi 4. rocznicę ślubu

Weselna oferta KFC dla fanów kurczaków

Znacie takich, dla niektórych najlepsze wesele to małe kurczaczki i góra Hot Wings’ów? Bo ja tak. To pewnie z myślą właśnie o takich ludziach – fanów smażonego kurczaka, KFC stworzyło specjalną weselną ofertę.
 
KFC

Tradycyjne wesela to bankietowa sala, “zimna płyta”, rosół, schabowy, kluski śląskie, śledzie, sałatka jarzynowa i barszcz z krokietem, gdzieś około 4 rano, by przetrwać do świtu. Współczesne wesela natomiast, to plenerowe imprezy w ogrodzie, z lekką, często wegetariańską kuchnią, humusem i zupą krem z dyni. Najistotniejsze w tym wszystkim jednak jest by atrakcje oddawały styl oraz temperament młodej pary, która w tym dniu jest przecież najważniejsza. Jak się okazuje – niektóre z par decydują się na niestandardową opcje ślubnego menu – opcję fast food’ową. Właśnie z myślą o takich parach skierowana jest oferta australisjkiej sieci KFC.

Weselna oferta KFC:

“Wesela KFC to nasza odpowiedź dla wszystkich par, o których słyszeliśmy, że zaręczyły się w jednej z naszych restauracji lub tych, które stworzyły swoją własną wersję Wesela KFC. Widzieliśmy już wszystko, od bankietów KFC, po kurczakowe bukiety. Skoro aż tyle ludzi chce byśmy stali się częścią ich wielkiego dnia, po prostu musieliśmy stworzyć Wesela KFC jako usługę dla wszystkich par gotowych złożyć przysięgę.” Tłumaczył KFC.

Na takie – DARMOWE KFC, może liczyć aż sześć par. Do 18 października musiały one przesłać kreatywne zgłoszenie. Zwycięzców rywalizacji mogą liczyć na przybycie specjalnego food trucka, serwującego smażonego kurczaka w kultowych kubełkach, oraz bezalkoholowe napoje. Z food trucka będzie leciała także muzyka – “o tematyce KFC” – co to znaczy – póki co wie chyba tylko samo KFC. Sieciówka nie sponsoruje oczywiście całego wesela – KFC zadba o wspomanego wcześniej kurczaka i napoje bezalkoholowe – o pozostałe rzeczy muszą zadbać nowożeńcy.

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

222 More posts in Diety category
Recommended for you
Świąteczne menu w Warszawie. Stołeczne restauracje kuszące specjalnymi potrawami

Do wyczekanych świąt Bożego Narodzenia pozostał jeszcze tylko tydzień, jednak już teraz możemy poczuć ducha...