Wszystkie kobiety Donalda Trumpa

Nie wiadomo, gdzie byłby dziś Donald Trump, gdyby nie kobiety, które pomogły mu wejść na szczyt. 45 prezydent Stanów Zjednoczonych ma za sobą już trzy małżeństwa.

Jako 30-letni, początkujący deweloper, Donald Trum poznał Czeszkę Ivanę.Gdy się poznają, ona jest zamężna, a on zarabia zaledwie 50-75 tysięcy dolarów rocznie. Ivana jednak od razu dostrzegła w nim potencjał, więc szybko się rozwiodła i wyszła za mąż za Trupa. Przezorna Czeszka namówiła też Trumpa do podpisania intercyzy, a ten nie wahał się, by ją podpisać.

Po rozwodzie Ivana rozwinęła skrzydła

Ich małżeństwo trwało 15 lat.  W tym czasie Ivana urodziła troje dzieci, Donalda Jr., Ivankę oraz Erica. Wychowywanie dzieci nie przeszkodziło jej jednak wkroczyć w wielki biznes i pomagać mężowi na każdym kroku.

Donald budował kolejne hotele, a ona zajmowała się architekturą wnętrz. Później Ivana została wiceprezesem ogromnego holdingu Trump Organization od spraw wnętrzarskich, a za urządzenie i poprowadzenie Plaza Hotel, otrzymała tytuł Hotelarza Roku w USA.

Trump znalazł młodszą wersję Ivany

Donald Trump niejednokrotnie chwalił się, że poznał bliźniaczą siostrę i się w niej zakochał. Niestety, uroda Ivany zaczyna przemijać, a miliarder poznaje jej młodsza wersję, Marlę Maples.

Ivana nie chciała odpuścić i by zatrzymać męża zdecydowała się nawet na operację plastyczną. Niestety, Donald i tak wybrał Maples. Musiał jednak za to słono zapłacić. 

ivana trumpW 1992 roku Ivana dostała od niego 20 milionów dolarów w gotówce, posiadłość w Connecticut wartą 14 milionów, 5 milionów na jej utrzymanie, 350 tysięcy rocznych alimentów, całą biżuterię, 49 procent udziałów w Mar-a-Lago – wielkiej rodzinnej posiadłości w Palm Beach, która jest także hotelem i klubem dla elity. Ivana osiąga też kolejny sukces – wydaje książkę „Kochać samotnie”, która została później przetłumaczona na 25 języków i stała się światowym bestsellerem.
 

Później Ivana inwestuje pieniądze w kolejne branże, które przynoszą jej ogromne zyski. Była żona Trumpa zostaje jedną z najbogatszych Amerykanek i jeszcze dwukrotnie wychodzi za mąż.

Małżeństwo Donalda Trumpa z Marlą Maples trwało tylko 6 lat. W 1993 roku urodziła im się córka Tiffany. Również to małżeństwo kończy się bardzo głośnym i kosztownym rozwodem. Maples jest amerykańską gwiazdą telewizyjną i aktorką. Niedawno brała udział Tańcu z Gwiazdami.marla maplesPrzyrodnie siostry

Ivanka Trump już wcześniej była mediom bardzo dobrze znana. W wieku 14 lat rozpoczęła pracę w agencji modelingu Elite Model Management. Później poszła w ślady ojca i zajęła się biznesem. Pierwsze kroki tak jak on, stawiała w branży nieruchomości, później zajęła się również biżuterią i ubraniami dla dzieci. Sama niedawno urodziła trzecie dziecko. Podczas kampanii prezydenckiej nieustannie towarzyszyła ojcu.

Druga córka Trumpa, Tiffany, dotychczas była raczej zapomniana. 22-latka wychowywana była przez matkę i w dzieciństwie rzadko widywała ojca. A i on raczej nie zwracał na nią większej uwagi. Najmłodszego dziecka miliardera nie pokazano w dokumencie biograficznym wyświetlonym podczas kampanii, ani nie mówiono o niej w artykułach prasowych.  Dopiero po tym, gdy Trump wywołał burze obraźliwymi komentarzami na temat kobiet, Tiffany stanęła po jego stronie.

Tak jak Ivanka, także Tiffany wybrała studia na Uniwersytecie Pensylwanii, gdzie kiedyś uczył się jej ojciec. Wcześniej chodziła do prywatnej szkoły w Calabasas, do której uczęszczały także panny Kardashian.

ivanka i tiffanyPierwsza Dama

Dopiero w 2005 roku Trump decyduje się poślubić swoją obecną żonę Melanię, znaną modelkę pochodzącą ze Słowenii. Choć dziś Trump chętnie krytykuje imigrantów, podczas kampanii wyborczej wyszło na jaw, że na początku kariery jego żona również pracowała nielegalnie.

Do czasu kampanii prezydenckiej Melania rzadko pojawiała się w mediach i chyba był to zabieg celowy. W swoim pierwszym oficjalnym przemówieniu upokorzyła siebie i męża.

– Donald nigdy się nie podda i co najważniejsze, nigdy was nie zawiedzie. Wie, jak zwyciężać. I wie jak zapewnić, by nasz kraj był bezpieczny. (…) Nasz kraj nie realizuje w pełni swoich możliwości. Donald jest jedynym, który może to zmienić – powiedziała Melania na konwencji Partii Republikańskiej.

Wszystko było by w porządku gdyby nie fakt, że skopiowała przemowę Michelle Obamy  z konwencji Partii Demokratycznej w 2008 roku.

O Melanii wiadomo także, że włada biegle aż 5 językami: słoweńskim, angielskim, francuskim, serbskim i niemieckim. Zanim została żoną Trumpa, robiła zawrotną karierę i pracowała z najlepszymi fotografami mody na świecie. Trafiła na okładki najważniejszych pism modowych, m.in. Vogue, Harper’s Bazaar, British GQ, Ocean Drive, Avenue, In Style, New York Magazine i występowała w reklamach telewizyjnych. Bez wątpienia jest najpiękniejszą Pierwszą Damą Stanów Zjednoczonych.

melania trupm

ZOSTAW ODPOWIEDŹ