Ile waży Doda? Od trzech lat tyle samo!

Ile waży Doda? Od trzech lat tyle samo!

Doda od lat zachwyca zgrabną figurą. Ile waży artystka? Już wszystko wiemy!

Ile waży Doda? Od trzech lat tyle samo!

Doda od zawsze może pochwalić się smukłą sylwetką. Okazuje się, że jej figura od trzech lat nie zmienia się! Fani pytają, jaką wagę ma piosenkarka.

„Cały czas taką samą. Niezmiennie od 3 lat – 53 kg?169 cm wzrostu” – napisała Doda.

Artystka dba o zdrowo odżywianie, którego już w dzieciństwie nauczyli ją rodzice. Gwiazda unika alkoholu, smażonych i przetworzonych potraw. Mięso je dużo rzadziej niż kiedyś. Drób wybiera raz na kilka miesięcy.

„Bardzo lubię smak mięsa. Natomiast z różnych względów, m.in. zdrowotnych, ograniczyłam się do tego, by z mięsa jeść tylko ryby i raz na kilka miesięcy drób. Ograniczanie spożycia mięsa jest bardzo dobre dla naszego zdrowia, dla naszej planety. Mięso jest faszerowane antybiotykami, sterydami, paszą GMO. Przestajesz je jeść – od razu lepiej wyglądasz! Pomagasz planecie i przyszłym pokoleniom” – mówiła  w rozmowie z „Super Expressem”.

https://www.instagram.com/p/BzNPfuvoegL/

Każda kobieta ma wartość

Gwiazd nie tylko dba o swoje ciało, ale również o psychikę. Rodzice w dzieciństwie zawsze powtarzali jej, że niezależnie od wszystkiego ma dużą wartość jako osoba. Nic tego nigdy nie zmieni, dlatego powielanie stereotypów, według których kobieta staje się bardziej wartościowa przy mężczyźnie jest błędne, a przede wszystkim szkodliwe.

Jak mi się w głowie nie mieszczą komentarze typu : małżeństwo cię odmieniło ,przy mężu wypiękniałas, dzięki mężowi to inna ,lepsza Doda. I piszą to głownie kobiety??‍♀️Dziewczyny, nie uzależniajcie swojej wartości od mężczyzny. To wspaniałe mieć kogoś kto Cię bezinteresownie kocha i akceptuje ale nie utrwalajmy SAME przekonania ,ze tylko przy facecie kobieta ewoluuje i się uszlachetnia. A co jeżeli jutro się rozwiodę ? Nie będę już nic wartą, niepełną kobietą? Bzdura . Każda z Was ,singielka ,rozwódka ,mężatka czy stara panna jest warta tyle ile sama jest z siebie dać . Mężczyzna może to tylko docenic albo nie??‍♀️dlatego w porę uciekajcie od toksycznych idiotów żeby nie zabrali Wam tego co z Was najlepsze! Poprawiam Wam wszystkim korony ! Piersi do przodu ,do góry nos ! Los idzie na Was ,to Wy na los! Kobieta jest siłą? !

https://www.instagram.com/p/By42lhFIBOv/

———————————————————————————-

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ