Weronika Rosati pokazała zdjęcie wykonane kilka godzin po porodzie!

Weronika Rosati o „M jak miłość”: Na początku miałam wątpliwości…

Weronika Rosati po latach wróciła do serialu „M jak miłość”. Jednak jej bohaterka miesza w życiu wielu bohaterów. A jak ona sama odnajduje się na planie kultowego serialu?

Weronika Rosati o „M jak miłość”: Na początku miałam wątpliwości…

Weronika Rosati po dłuższej przerwie wróciła do „M jak miłość”. Gwiazda wciela się w Annę, która niejednemu mężczyźnie zawróci jeszcze w głowie, a ona sama również namiesza w życiu niejednej serialowej pary. Jak aktorka czuje się po powrocie? Okazuje się, że na początku miała dylemat, a wszystko przez postać, którą gra…

„Uwielbiam tę ekipę i ten serial. Na początku miałam wątpliwości, bo nie wiedziałam, w którą stronę pójdzie moja postać. Na szczęście po rozmowie ze scenarzystką uznałam, że będzie ciekawie. Serial „M jak miłość” jest takim moim „guilty pleasure”, czyli „grzeszną przyjemnością”. W dodatku moja Eli zawsze jest ze mną na planie i ogląda sobie mamę” – mówiła Weronika Rosati w rozmowie z magazynem „Party”.

https://www.instagram.com/p/BvZEryHgXRi/

Przypominamy, że aktorka jest również gwiazdą serialu 'Zawsze warto”, którego premierę zaplanowano na jesień 2019 roku.

A jaka rola najbardziej, by jej odpowiadała?

„Chciałabym zagrać kobiety, które zmieniły bieg historii, jak na przykład Kleopatra czy Sarah Behnhardt” – zdradziła aktorka.

Tego jej życzymy!

https://www.instagram.com/p/Bv3TLk_AAPY/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ