Kto tańczył najlepiej ze wszystkich edycji "Tańca z gwiazdami"? One nie miały sobie równych!

Kto tańczył najlepiej ze wszystkich edycji „Tańca z gwiazdami”? One nie miały sobie równych!

„Taniec z gwiazdami” od 2005 roku gości na antenach telewizyjnych. Przez program taneczny przewinęło się wiele znanych osób. A kto z nich tańczył najlepiej? Wiemy, kto według Iwony Pavlović zasłużył na największe pochwały!

Kto tańczył najlepiej ze wszystkich edycji „Tańca z gwiazdami”? One nie miały sobie równych!

Obecnie trwa 21 sezon „Tańca z gwiazdami”. Taneczny program od wielu lat ogląda miliony Polaków. To właśnie tam obserwowaliśmy m.in. jak rodziła się miłość Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, a także w show pojawia się coraz więcej niepełnosprawnych uczestników. Rok temu wzięła w nim udział niesłysząca Iwona Cichosz, a w tegorocznej edycji możemy oglądać taneczne popisy niewidomej biegaczki Joanny Mazur.

A kto z uczestników tańczył najlepiej?

Okazuje się, że według jurorki Iwony Pavlović w tańcu nie miała sobie równych Natasza Urbańska, również zachwyciła ją Agata Kulesza.

„Bezdyskusyjnie najlepiej tańczyła Natasza Urbańska. Wielkie wrażenie zrobiła też na mnie Agata Kulesza, która nie tylko dobrze tańczyła, ale pokazała też niezwykła osobowość. Każdy jej występ był prawdziwy i to był wielka radość oglądać ją na parkiecie” – powiedziała jurorka w rozmowie z Faktem TV.

A kto według was tańczył najlepiej? Macie swoje typy?

https://www.instagram.com/p/Buwmdl0gJsO/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ