Marcelina Zawadzka odchodzi z „Na sygnale”. Co dalej z jej postacią?

Marcelina Zawadzka odchodzi z „Na sygnale”. Co dalej z jej postacią?

Marcelina Zawadzka rezygnuje z gry w serialu „Na sygnale”, w którym wciela się w postać Gabrieli Morawskiej. Okazuje się, że jej bohaterka zostanie uśmiercona i to już niedługo! Co wydarzy się?

Marcelina Zawadzka odchodzi z „Na sygnale”. Co dalej z jej postacią?

Marcelina Zawadzka nie może narzekać na brak obowiązków. Gwiazda jest tak zajęta różnymi projektami w mediach, że nie znajduje już czasu na grę w serialu, dlatego postanowiła odejść z „Na sygnale”.

– Moje odejście z serialu „Na Sygnale” było wspólną decyzją: moją i producentów serialu. Już jesienią 2018 roku, kiedy nagrywaliśmy „Bake Off Ale Ciacho!” oraz „Bake Off Junior”, nie byłam w stanie wywiązać się z zobowiązań wobec serialu (12 dni zdjęciowych w miesiącu). Wtedy zdecydowaliśmy o napisaniu mojej roli w taki sposób, aby właśnie wiosną 2019 roku zakończyć mój wątek. Scenę końcową nagraliśmy dosłownie dzień po tym, jak zakończyłam plan zdjęciowy do  „Dance, Dance, Dance” – mówiła Marcelina Zawadzka w rozmowie z „Party”.

Jej bohaterka w 230. odcinku zginie w samochodzie, pod którym będzie podłożona bomba. Gdy wybuchnie auto wraz Gabrielą wyleci w powietrze. Spodziewaliście się takiego zakończenia?

Sweet home

Prezenterka na szczęście znalazła ostatnio chwilę, by pojechać do ukochanego rodzinnego domu. Bardzo za nim tęskni, jednak obowiązki zawodowe nie pozwalają jej na częste wizyty w rodzinnym mieście. Dlatego, gdy tylko uda jej się wybrać do domu, to łapie każdą chwilę.

“Oddech…. czasami każdy go potrzebuje… taki porządny aż w głowie się zakręci 🤩😜🌈😳ja biorę najlepszy i najmocniejszy oddech jak wracam do rodzinnego domu…#tesknie bardzo i chce być częściej:/ jednak praca na to nie pozwala, ale świadomość ze tam w domu zawsze ktoś na ciebie czeka jest bezcenna…. #rodzina #home #family #breath #home #sweethome ❤️🏡” – napisała ostatnio Marcelina Zawadzka na Instagramie.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: By Fryta 73 – Marcelina Zawadzka 2, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=55823438

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2136 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Edyta Górniak ma bardzo poważny problem ze swoim synem

Edyta Górniak otwarcie przyznała, że mimo świetnego kontaktu z pierworodnym, ma z nim pewien problem....