Anna Lewandowska o zimowej chandrze. Co jej pomaga?

Każdemu zdarzają się gorsze dni, zwłaszcza zimą, gdy pogoda nas nie rozpieszcza i brakuje nam energii. Ania Lewandowska również nie zawsze jest pełna entuzjazmu… Ale ma na to sposób! Co wtedy robi?

Anna Lewandowska o zimowej chandrze. Co jej pomaga?

Wiosną i latem łatwiej o dobry humor, promienie słoneczne ładują nasze wewnętrzne akumulatory. Jednak zimą to już zupełnie co innego. Słońca wtedy jak na lekarstwo i niejedna osoba zmaga się pewną chandrą… Dobrze wie o tym Anna Lewandowska, którą też dotyczą takie sytuacje, jednak wtedy nie załamuje się, a szuka rozwiązań. Jakich?

„? Zima.
Brak słońca = brak energii = zmęczenie = zniechęcenia = chandra..
Alw grudzień to niesamowity miesiąc… Nie byłabym sobą, gdybym, nie szukała pozytywnej strony tej sytuacji.
Zatrzymajmy się na chwilkę, usiądźmy wygodnie i podsumujmy sobie to, co udało nam się zrealizować w ramach zamierzonych celów, jakie są tego efekty, czy było warte naszego zaangażowania, jaki to miało wpływ na nas i nasze otoczenie?
Taka mała, przedświąteczna refleksja.. Nie mogę doczekać się świąt! A Ty???❣️” – czytamy na Instagramie trenerki.

„Ja też UWIELBIAM Grudzień lubię śnieg i ŚWIĘTA Bożego Narodzenia ??❤?”

„Każdy czasem powinien się zatrzymać, bo wściekłe pędzimy… Czasem głupio do celu. A Święta są ku temu dobrym pretekstem?”,

„Czas refleksji i podsumowań, taka jesienno-zimowa aura… ?czas dla bliskich ❤️” – komentowali fani.

Świąteczne przepisy

Nie od dziś wiadomo, że jedzenie poprawia humor, a słodkości już szczególnie. Żona Roberta Lewandowskiego jest specjalistką od zdrowych ciast i przekąsek. Tym razem proponuje nam fit makowca. 

„Przygotowania do Świąt ruszyły pełną parą, a więc i pora na świąteczne przepisy!??

Dla odmiany, z okazji mikołajek, chciałabym podzielić się z Wami przepisem na makowiec w zdrowej wersji” – czytamy na Instagramie. A na zachętę zdjęcie. Nam aż ślinka cieknie, a Wam?

View this post on Instagram

Preparations for Christmas are in full swing! it's time for Christmas recipes! ??Today we have Saint Nicholas day and I would like to share with you a new recipe for poppy seed cake in a healthy version. This cake is DELICIOUS ❣️, Check out my blog! www.healthyplanbyann.com ______________________________ Przygotowania do Świąt ruszyły pełną parą, a więc i pora na świąteczne przepisy!?? Dla odmiany, z okazji Mikołajek, chciałabym podzielić się z Wami przepisem na makowiec w zdrowej wersji. Przepis na blogu www.hpba.pl PS. Ciasto jest przepyszne, przepis dopracowywałam już od zeszłego roku? @ola_dec_ prawda, że dobre ?? ➡️PS. Gotowe ciasto możecie zamówić w @healthy_store_by_ann ?? #christamscake #christmasrecipes #cake #glutenfree #annalewandowska #healthyplanbyann

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

—————————————————————————————————

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

Dodaj komentarz

2450 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Światowe gwiazdy muzyki dołączają do społeczności TikToka

Muzyka to kluczowy element TikToka, który nie tylko pobudza kreatywność, lecz także wyznacza nowe trendy....