Anna Lewandowska o zimowej chandrze. Co jej pomaga?

Każdemu zdarzają się gorsze dni, zwłaszcza zimą, gdy pogoda nas nie rozpieszcza i brakuje nam energii. Ania Lewandowska również nie zawsze jest pełna entuzjazmu… Ale ma na to sposób! Co wtedy robi?

Anna Lewandowska o zimowej chandrze. Co jej pomaga?

Wiosną i latem łatwiej o dobry humor, promienie słoneczne ładują nasze wewnętrzne akumulatory. Jednak zimą to już zupełnie co innego. Słońca wtedy jak na lekarstwo i niejedna osoba zmaga się pewną chandrą… Dobrze wie o tym Anna Lewandowska, którą też dotyczą takie sytuacje, jednak wtedy nie załamuje się, a szuka rozwiązań. Jakich?

„? Zima.
Brak słońca = brak energii = zmęczenie = zniechęcenia = chandra..
Alw grudzień to niesamowity miesiąc… Nie byłabym sobą, gdybym, nie szukała pozytywnej strony tej sytuacji.
Zatrzymajmy się na chwilkę, usiądźmy wygodnie i podsumujmy sobie to, co udało nam się zrealizować w ramach zamierzonych celów, jakie są tego efekty, czy było warte naszego zaangażowania, jaki to miało wpływ na nas i nasze otoczenie?
Taka mała, przedświąteczna refleksja.. Nie mogę doczekać się świąt! A Ty???❣️” – czytamy na Instagramie trenerki.

„Ja też UWIELBIAM Grudzień lubię śnieg i ŚWIĘTA Bożego Narodzenia ??❤?”

„Każdy czasem powinien się zatrzymać, bo wściekłe pędzimy… Czasem głupio do celu. A Święta są ku temu dobrym pretekstem?”,

„Czas refleksji i podsumowań, taka jesienno-zimowa aura… ?czas dla bliskich ❤️” – komentowali fani.

Świąteczne przepisy

Nie od dziś wiadomo, że jedzenie poprawia humor, a słodkości już szczególnie. Żona Roberta Lewandowskiego jest specjalistką od zdrowych ciast i przekąsek. Tym razem proponuje nam fit makowca. 

“Przygotowania do Świąt ruszyły pełną parą, a więc i pora na świąteczne przepisy!??

Dla odmiany, z okazji mikołajek, chciałabym podzielić się z Wami przepisem na makowiec w zdrowej wersji” – czytamy na Instagramie. A na zachętę zdjęcie. Nam aż ślinka cieknie, a Wam?

View this post on Instagram

Preparations for Christmas are in full swing! it's time for Christmas recipes! ??Today we have Saint Nicholas day and I would like to share with you a new recipe for poppy seed cake in a healthy version. This cake is DELICIOUS ❣️, Check out my blog! www.healthyplanbyann.com ______________________________ Przygotowania do Świąt ruszyły pełną parą, a więc i pora na świąteczne przepisy!?? Dla odmiany, z okazji Mikołajek, chciałabym podzielić się z Wami przepisem na makowiec w zdrowej wersji. Przepis na blogu www.hpba.pl PS. Ciasto jest przepyszne, przepis dopracowywałam już od zeszłego roku? @ola_dec_ prawda, że dobre ?? ➡️PS. Gotowe ciasto możecie zamówić w @healthy_store_by_ann ?? #christamscake #christmasrecipes #cake #glutenfree #annalewandowska #healthyplanbyann

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

—————————————————————————————————

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...