Doda ostatnio bardzo schudła! Znamy powód!

W radiu nie chcą grać piosenek Dody? Gorzkie słowa artystki!

Pierwszego grudnia najnowszy utwór Dody „Nie wolno płakać” ujrzał światło dzienne. Nagranie ma już ponad milion wyświetleń. Piosenkarka jednak zwraca uwagę, że w rozgłośniach radiowych nie chcą grać jej utworów. Gorzkie słowa gwiazdy!

W radiu nie chcą grać piosenek Dody? Gorzkie słowa artystki!

Kilka miesięcy temu zmarła babcia Dody, która była bardzo związana z wnuczką. Wspierała ją, doradzała oraz modliła się, by piosenkarka była w życiu szczęśliwa. Nowy krążek Dody jest hołdem dla jej babci.

Nie wolno płakać

– Ten teledysk to bardzo spontaniczna decyzja, życie postawiło mnie przed niechcianą sytuacją, jaką była śmierć mojej babci. To mnie wyrzuciło z orbity pozytywnego myślenia, twórczości. Wtedy byłam w trakcie przygotowania mojej solowej płyty, ale jak już się w miarę otrząsnęłam, to postanowiłam spełnić jej marzenie, czyli zrobić płytę w stylu piosenki „Niech żyje bal”, bo bardzo jej się podobało moje wykonanie utworu Maryli Rodowicz w Opolu. Cały czas mi mówiła, że fajnie byłoby, gdyby w takiej konwencji była cała płyta. Ja odpowiadałam: Babcia, błagam… – mówiła Doda w rozmowie z “Party”.

Teledysk „Nie wolno płakać” ma już ponad milion wyświetleń! Z tej okazji gwiazda zdecydowała się podzielić z fanami refleksją. Zauważa, że radiostacje nie chcą puszczać jej utworów. Od 15 lat nie może liczyć na ich wsparcie. Gwiazda chciałaby dotrzeć do wielu Polaków, dzięki czemu mieliby możliwość ocenić, czy utwór przypadł im do gustu czy nie. 

„Bez pomocy radia, parę dni po premierze, mamy milion wyświetleń. To przykre, że piosenka, choć cieszy się tak dobrymi emocjami u słuchaczy, konsekwentnie blokowana jest w największych radiostacjach. Przez 15 lat nie miałam u nich wsparcia, a moje kolejne single musiały radzić sobie same ,podczas gdy innych artystów mogły liczyć na playlisty. Nie chcę nic więcej poza tym, co dostają inne piosenkarki. SZANSY DLA TEGO UTWORU, by ludzie słysząc go kilkukrotnie w radiu sami ocenili czy im się podoba czy nie. Póki co nie mają takiej możliwości, a ja nie umiem odpowiedzieć na powracające setki pytań od fanów: czemu Dody nie grają w radiach? Mogę jedynie sama zadać swoje: Czy muszę umrzeć, by z głośników mógł zabrzmieć w końcu mój głos? ARTYSTA MARTWY JEST WIĘCEJ WARTY?” – pyta rozgoryczona Doda.

Znacie odpowiedź na to pytanie?

————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ