Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!

Anna Lewandowska jest w ciąży! Radosną nowinę przekazał Robert

Ania i Robert Lewandowscy spodziewają się drugiego dziecka! Radosną nowinę przekazał Robert Lewandowski, który na meczu Bayernu Monachium i Olimpiakos Pireus pokazał „cieszynkę”. Do pary napływają gratulacje z całego świata.

Anna Lewandowska jest w ciąży! Radosną nowinę przekazał Robert

Ania i Robert Lewandowscy po raz drugi zostaną rodzicami. O radosnej wiadomości fani dowiedzieli się za sprawą Roberta Lewandowskiego, który tak samo jak poprzednim razem, po strzelonym golu pokazał na boisku „cieszynkę”, która jasno wskazuje, że jego ukochana spodziewa się drugiego dziecka. Radosną nowinę potwierdziła również sama Ania na swoim Instagramie. Zobaczcie wyjątkowe zdjęcie, które mówi samo za siebie. Piłkarz również opublikował na swoim koncie opublikował to samo ujęcie i podpisał je: „Baby is coming??❤️?” – dziecko wkrótce – nic dodać, nic ująć. 

Na profilach sportsmenki i kapitana polskiej reprezentacji posypały się życzenia i gratulacje od fanów. My również gratulujemy małżeństwu Lewandowskich, że ich rodzina wkrótce się powiększy!

 „Ale czad ????❤️❤️❤️❤️❤️bardzo cieszę. Wielkie gratulacje kochani ❤️❤️❤️❤️” – napisała Paulina Krupińska. 
„FANTASTYCZNA WIADOMOSC GRATULACJE ?❤️” – skomentowała Małgorzata Domagalik.
„??? Gratuluje! W rodzeństwie siła! ❤️❤️❤️❤️” – napisała Zosia Ślotała.
„Gratulacje ❤️❤️❤️” – gratuluje Dominika Grosicka.

„Cudowna nowina?❤️” – cieszy się Marina.
„Ale czaaaaaad!!!!!!! Brawo Wy! Cudna wiadomosc!!!!!!”- skomentowała Katarzyna Zielińska.
„Cudowne wieści ? gratulacje!!!” – napisała Anna Wendzikowska.

https://www.instagram.com/p/B4iWT1SggGo/

Pierwsza ciąża

Przypominamy, że Robert Lewandowski w 2016 roku też zrobił charakterystyczną „cieszynkę” i wtedy stało się jasne, że zostanie ojcem. Jak Piłkarz w meczu Bayernu Monachium z Atletico Madryt strzelił gola z rzutu wolnego. „Lewy” w przypływie radości wsadził piłkę pod koszulkę oraz udawał, że ssie smoczka! Również Ania Lewandowska potwierdziła radosną informację na Facebooku i Instagramie. Trenerka opublikowała zdjęcie Roberta „z brzuszkiem”, a pod nim wstawiła wymowne obrazki – serduszko i butelkę dla dziecka. Po kilku miesiącach narodziła się Klara.

Myślicie, że już niebawem dziewczynka będzie miała siostrę czy braciszka? Czekamy na więcej informacji 😉


Źródło zdjęć: www.flickr.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ