Michał Szpak nie odebrał Telekamery. Dlaczego? Jego siostra wyjaśnia!

Michał Szpak nie odebrał Telekamery. Dlaczego? Jego siostra wyjaśnia!

Michał Szpak pierwszy raz zdobył Telekamerę w kategorii jurora roku. Niestety piosenkarz nie pojawił się na gali ze względu na chorobę. Artysta przechodzi zapalenie tchawicy. Nagrodę w jego imieniu odebrała siostra. Co powiedziała o stanie zdrowia muzyka?

Michał Szpak nie odebrał Telekamery. Dlaczego? Jego siostra wyjaśnia!

Michał Szpak pierwszy raz był jurorem w „The Voice of Poland”. Jednak już teraz jego starania zostały docenione. Artysta otrzymał statuetkę Telekamery.

„Brak słów by opisać to co teraz czuje! Kochani kiedy pierwszy raz zasiadłem na fotelu trenera miałem ogromnego cykora ( oceniać ludzki talent ? Jak to ? Ja? ) wielu ludzi wówczas nie za bardzo wierzyło we mnie w nowej roli a jednak chyba nie byłem taki najgorszy ! Starałem się dostrzec prawdę i emocje, bo wiem jak bardzo teraz właśnie tego brakuje ludziom” – pisał Michał Szpak na Facebooku.

Nagrodę w imieniu artysty odebrała Marlena Szpak, siostra muzyka. Uspokoiła fanów, gdyż powiedziała, że artysta czuje się dość dobrze, ale musiał wypocząć.

“Tak, wszystko jest ok, po prostu woli wypocząć. Zwłaszcza że jest przed nami trasa koncertowa w najlepszych teatrach i filharmoniach w Polsce. Mentalnie i fizycznie musi odpocząć, a zapalenie tchawicy to nie jest drobnostka. Jako starsza siostra przydałam się, odebrałam w jego imieniu statuetkę, z której jest bardzo szczęśliwy. Miałam możliwość wymiany z nim wiadomości. Serdecznie wszystkim gratulujemy. Dziękujemy fanom, których Michał kocha nad życie. Bardzo prosił, by przekazać tę statuetkę wszystkim ludziom, którzy mają odwagę być sobą i podążać za wolnością” – powiedziała Marlena Szpak w rozmowie z “Party”.

Wstrętne choróbsko

Informację o chorobie potwierdził sam artysta. Jednak wygląda na to, że już jest wszystko dobrze. Wczoraj muzyk wystąpił w Szczecinie, a dziś ma zaplanowany koncert w Toruniu.

“Tę nagrodę odebrała moja ukochana siostra i wariatka Marlena Szpak, ja niestety leżę w łóżku i staram się jakoś ogarnąć z tej cholernej choroby ! Powiem Wam szczerze że kiedy byłem dzieckiem to lubiłem chorować ale teraz doprowadza mnie to do szewskiej pasji co za nuda ta choroba hahaha” – 

Jednak wygląda na to, że już jest wszystko dobrze. Wczoraj muzyk wystąpił w Szczecinie, a dziś ma zaplanowany koncert w Toruniu. A profilaktycznie życzymy Michałowi Szpakowi dużo zdrowia! 🙂

————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.eurovisionary.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1259 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Monika Zamachowska komentuje odejście Joanny Racewicz z TVP!
Monika Zamachowska komentuje odejście Joanny Racewicz z TVP!

W połowie marca Joanna Racewicz przestała prowadzić „Pytanie na śniadanie”. Władze TVP twierdzą, że dziennikarka...