W którym miesiącu ciąży jest Ania Lewandowska? Zdradził Robert!

W którym miesiącu ciąży jest Ania Lewandowska? Zdradził Robert!

Wiadomość o ciąży Ania Lewandowskiej to nowina dnia. Piłkarz we wczorajszym meczu Bayernu Monachium z Olimpiakos Pireus pokazał charakterystyczną „cieszynkę”. Teraz zdradził, w którym miesiącu ciąży jest jego żona!

W którym miesiącu ciąży jest Ania Lewandowska? Zdradził Robert!

To już pewne – Ania Lewandowska jest w drugiej ciąży. Ta wiadomość zelektryzowała polskie media. Małżeństwo Lewandowskich po raz drugi zostanie rodzicami. O radosnej nowinie fani dowiedzieli się dzięki Robertowi Lewandowskiemu, który tak samo jak trzy lata temu, po strzelonej bramce pokazał na boisku „cieszynkę”, która jasno wskazuje, że jego żona spodziewa się narodzin kolejnego dziecka. Radosną nowinę potwierdziła też sama Ania na swoim koncie na Instagramie. „Lewy” również opublikował tę samą fotografię i podpisał ją „Baby is coming??❤️?”  – gratulujemy rodzinie Lewandowskich! Robert zdradził również, w którym miesiącu ciąży jest jego ukochana.

„Tak, oczekujemy drugiego dziecka. Jesteśmy teraz w czwartym miesiącu i cieszymy się, że nasza rodzina się powiększa. Posiadanie dziecka to najlepsza rzecz na świecie. Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i nasza rodzina się powiększy”  – powiedział Robert Lewandowski w rozmowie ze sport1.de.

https://www.instagram.com/p/B4iWT1SggGo/

Chłopiec czy dziewczynka?

Wszyscy zastanawiają się, czy Ania urodzi chłopca czy dziewczynkę. Niedawno w wywiadzie zdradziła, że była zaskoczona, gdy dowiedziała się, że spodziewa się narodzin dziewczynki. Jednak teraz jest bardzo szczęśliwa – Klara ją zmieniała, a przede wszystkim uspokoiła.

„Miał być chłopczyk. Rzeczywiście zawsze jak ktoś mnie pytał czy bym chciała chłopca, czy dziewczynkę to mówiłam chłopca tylko i wyłącznie dlatego, że mówiłam, że to będzie fighterskie dziecko. I tutaj… dziewczynka i za nią najmocniej dziękuję bo bardzo mnie zmieniła, uspokoiła” – mówiła Anna Lewandowska w rozmowie w programie „Przerwa na kawę”. 

A Robert chciałby powitać na świecie pierwszego syna czy drugą córkę? Tego nie wiemy, ale na pewno narodziny drugiej pociechy jeszcze bardziej zmienią jego życie.

„Wiadomo, o swoim dziecku trzeba się wypowiadać i powinno się w samych superlatywach. Klara jest uśmiechniętym dzieckiem i sprawia to wielką radość, frajdę, spędzanie z nią czasu. Powiem szczerze, jest to coś czego wcześniej nie doświadczyłem. Dużo osób mi o tym mówiło – o ojcostwie. Uśmiechałem się i cieszyłem się ich szczęściem, ale dopóki sam tego nie przeżyłem, to nie wiedziałem o czym tak naprawdę mówili (…) – mówił Robert Lewandowski w rozmowie z Telewizją TVP Sport.

https://www.instagram.com/p/B4IQdALB89v/

———————————————————————————-

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ