Michał Szpak pokazał zdjęcie z tatą! Podobny do ojca?

Michał Szpak przygarnął pieska! Jak poznał pupila? Niesamowita historia!

Michał Szpak jest bardzo wrażliwym człowiekiem! Artysta kocha zwierzęta, ale tym razem posunął się o krok dalej – piosenkarz przygarnął po jednym z koncertów psa ze schroniska! Jak to się stało? Zaskakująca historia psa Hektora i jego nowego pana!

Michał Szpak przygarnął pieska! Jak poznał pupila? Niesamowita historia!

Michał Szpak nie spodziewał się, że po jednym ze swoich koncertów wróci do domu ze nowym lokatorem! Jak to się stało?

Po koncercie artysty wolontariuszki poprosiły go o zdjęcie z psem Hektorem, aby zwiększyć szanse na znalezienie nowego domu dla czworonoga. Wokalista tak dobrze „dogadał się” z pupilem, że sam został jego właścicielem! Nie spodziewaliśmy się takiego obrotu sprawy, a wy?

„Dzień dobry bardzo! Nastał ten moment w życiu kiedy postanowiłem stać się odpowiedzialny za ziemskie stworzenie. Jak wiadomo to nie my wybieramy swoje… „demony” to demony wybierają nas. Mnie wybrał słodki Cerber o imieniu Hektor. Wiec wszystko zaczyna się od afirmacji. Pod zdjęciem znajduje się wideo które wiele Wam wyjaśni, dlaczego…” – napisał artysta na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/BwfOTGuBD8E/

Fani artysty są zachwycenie jego decyzją! Gratulują mu odpowiedzialnego zachowania oraz życzą, aby jak najlepiej mieszkało mu się z Hektorem.

„Kiedy człowiek musi podjąć jakąś decyzję, to przeciwnicy zawsze się pojawiają i pojawia się mnóstwo doradców, którzy uważają że wiedzą lepiej. Kto jak kto, ale Ty Michał doskonale o tym wiesz, że trzeba iść za głosem swojego serca ?? I naprawdę mega się cieszę, że w dzisiejszym świecie, gdzie jest mnóstwo egoizmu i zapatrzenia w siebie, są też ludzie z wrażliwością wobec zwierząt i drugiego człowieka. Słowa mają dużą siłę ale przede wszystkim czyny mogą zmienić świat na lepsze. Wesołych Świąt! ?”,

„Super decyzja z adopcją. Moja siostra zaadoptowała psa ze schroniska, wszyscy mówili, że z niego nic nie będzie. Moja siostra z całego serca chciała go przygarnąć i okazać ogromną miłość jaką zwierzęta potrzebują. Teraz ten psiak na wszystkich się cieszy i ciagle leży wtulony w moją siostrę gdy ona cierpi przez chemioterapię. Ona okazuje mu miłość a on ją odwzajemnia. Jesteś kochany, że zaadoptowaleś. Twój pies, Twój przyjaciel będzie Ci do końca życia wdzięczny ❤️ pozdrawiam serdecznie” – komentowali fani.

https://www.instagram.com/p/BwhTHvlhOfm/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ