Już dziś 1. półfinał Eurowizji

Już dziś 1. półfinał Eurowizji! Jaką radę Cleo daje Kasi Moś?

Już dzisiaj pierwszy półfinał Eurowizji 2017! Wieczorem Katarzyna Moś, polska reprezentantka, zaśpiewa w Kijowie piosenkę „Flashlight”. Czy Polka ma szanse na awans do finału? Przeczytaj, jaką radę daje Cleo naszej reprezentantce!

Już dziś 1. półfinał Eurowizji

Już dzisiaj wieczorem odbędzie się pierwszy półfinał Eurowizji 2017. Polskę będzie reprezentować Katarzyna Moś, która zaśpiewa w Kijowie piosenkę  „Flashlight”. Polka wystąpi jako jedenasta. Czy piosenkarka zachwyci widzów i przejdzie do finału? Mamy nadzieję, że tak! Jak można wspomóc swoimi głosami naszą rodaczkę? Przeczytajcie post Cleo, która mocno trzyma kciuki za polską wokalistkę oraz liczy na głosy Polaków przebywających za granicą!

„Kochani! UDOSTĘPNIAMY ten post, żeby dotrzeć do jak największej liczby naszych Rodaków ❤??? 9 maja wspieramy naszą Reprezentantkę Kasię Moś w konkursie EUROWIZJI ?? zwracam się szczególnie do osób za granicą – bo to Wy możecie oddawać głos na Kasię! A My w Polsce mocno trzymamy kciuki i kibicujemy!” – napisała Cleo na Facebooku.

Ważna rada

Cleo udzieliła cennej rady naszej reprezentantce.

Kasiu wiem co czujesz ? moja rada —> jak tylko zobaczysz polskie flagi ?? wśród olbrzymiej publiczności niech przypomną Ci, że nie jesteś tam sama – Wszyscy jesteśmy z Tobą! 3maj się! ✌?” – napisała wokalistka.

Kolejność występów w pierwszym półfinale Eurowizji 2017:

 1. Szwecja
 2. Gruzja
 3. Australia
 4. Albania
 5. Belgia
 6. Czarnogóra
 7. Finlandia
 8. Azerbejdżan
 9. Portugalia
 10. Grecja
 11. Polska
 12. Mołdawia
 13. Islandia
 14. Czechy
 15. Cypr
 16. Armenia
 17. Słowenia
 18. Łotwa

Z jednego telefonu można oddać aż 20 głosów. Widzowie na głosowanie będą mieli 15 minut. Do finału przejdzie aż 10 państw z pierwszego półfinału, więc szanse są duże! Będziecie trzymać kciuki za Kasię Moś?

Półfinał z udziałem Polki już od 20:20 w TVP1. Planujecie oglądać?  

https://www.instagram.com/p/BT2Wc4igaDV/?taken-by=kasiamos_official&hl=pl

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Cleo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ