Pierwsze rozstanie po „Love Island” – „Zostałem zablokowany. Jest mi przykro”. Alex i Łukasz rozstali się

Alex Morzyńska oraz Łukasz Bajorek z „Love Island. Wyspa Miłości” nie są parą! Podobno to Alex zerwała z Łukaszem. Za pośrednictwem Instagrama poinformowała o powodach takiej decyzji. Łukasz nie jest zaskoczony. Ex partnerka wyrzuciła Łukasza z grona obserwatorów, na Instagramie.


Reality show „Love Island. Wyspa Miłość” było początkiem związku aż dla czterech par. Po programie obserwowaliśmy szczęśliwe życie Sylwii Madeńskiej z Mikołajem Jędruszczakiem, Marietty Fiedor z Frankiem Rumakiem, i Oliwii Miśkiewicz z Maćkiem Szewczykiem. Zaskoczeniem był także związek Moniki Kozakiewicz z Pawłem Tryburskim. Im widzowie, jak i sami uczestnicy nie dawali dużych szans na przetrwanie. Jeszcze większym zaskoczeniem natomiast był związek Alex Morzyńskiej i Łukasza Bajoreka – ta para nie miało możliwości poznania się na wyspie. Uczestnicy odpadli w trakcie trwania show, jednak nawiązali więź poza programem. Co więcej – stworzyli namiastkę związku. Niestety ta znajomość nie przetrwała. Alex informowała ostatnio swoich fanów, że rozstała się z Łukaszem. Ta decyzja była zaskoczeniem dla fanów, ale chyba jeszcze bardziej zaskoczyła samego zainteresowanego – Łukasza.

I wygląda na to, że to już ostateczny koniec ich związku. Po kilku wspólnych miesiącach Alex doszła do wniosku, że Łukasz nie jest odpowiednim materiałem na partnera życiowego dziewczyny. Główny powód rozstania to podobno różnica w życiowych priorytetach. Alex chciała się ustatkować, co wiązało się z założeniem rodziny. Łukasz natomiast chyba nie był na to nastawiony.

„Jest to bardzo ciężka decyzja, którą musiałam podjąć. I podjęłam decyzję, że muszę się rozstać z Łukaszem w związku z tym, że mamy różne priorytety życiowe. Mnie bardzo zależy na tym, żeby związać się z kimś na stałe i założyć rodzinę i żeby nasze rzeczywistości były wspólne, żebyśmy dzielili swoje życie razem, i razem coś wspólnego mieli, a nie żeby każdy je osobno prowadził.” Wyjaśniała ostatnio dziewczyna na swoim Instastory.

„Ale Łukasz to jest bardzo fajny chłopak i ja wiem, że wy o tym wiecie. Po prostu spotkaliśmy się w złym czasie, kiedy każdy myśli o innych rzeczach i prowadzi inne życie. Mam nadzieję, że to zrozumiecie. Oczywiście życzę mu szczęścia i my nadal mamy kontakt, także mam nadzieję, że wy też to uszanujecie.” Dodała Alex.

Łukasz z „Wyspy miłości” wydaje się być jednak zawiedziony decyzją ex partnerki. Na jego reakcję nie musieliśmy długo czekać. Łukasz nie krył zaskoczenia tą decyzją. Jak się okazuje, on był przekonany, że wszystko się poukłada, a para stworzy wartościowy związek. Niestety nie miał okazji z nią o tym poważnie porozmawiać – Alex postanowiła zablokować go na Instagramie.

„Dostaję od was pełno wiadomości z pytaniem, czy to prawda, że się rozstałem z Alex. Obserwujecie nasze profile i pewnie już widzieliście, jakich argumentów użyła, rozstając się ze mną. Ja po prostu nie mogę tego zobaczyć, bo zostałem przez Alex zablokowany. Nie wiem, jaki był cel tego blokowania mnie. Myślałem, że rozstaliśmy się w dobrych warunkach. Ale teraz już nie wiem. Jest mi zwyczajnie przykro. Myślałem, że wypali to, że stworzymy fajną parę. Nic innego mi nie pozostało jedynie życzyć jej szczęścia. Na pewno kogoś znajdzie. Nam się niestety nie udało no i co… Nie powinienem się załamywać, tylko jak to się mówi, „move on” „– mówił w swojej relacji Łukasz.

fot. Instagram:@missiamalex

https://www.instagram.com/p/B3hsIzjge33/

Zobacz także:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ