Uwielbiany przez miliony serial TVN zniknie z telewizji

Diagnoza to jeden z najpopularniejszych seriali TVN. Thriller medyczny zadebiutował na antenie w 2017 roku, a obecnie stacja emituje już czwarty sezon produkcji. Diagnoza cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy niecierpliwie czekają na kolejne odcinki. Niestety, wiele wskazuje na to, że serial nie doczeka się piątego sezonu.

TVN wyemitował cztery serie “Diagnozy”. Serial o medyczno-kryminalnej produkcji z Mają Ostaszewską w obsadzie zniknie jednak z anten. Stacja ogłosiła, że nie będzie nagrywała kolejnego sezonu.

TVN kończy produkcję popularnego serialu. Widzowie są zawiedzeni

„Diagnoza” to serialowa nowość TVN na jesień 2017. Drugi sezon emitowany był wiosną 2018 roku, trzeci – jesienią 2018 roku, a czwarty oglądać można w bieżącej ramówce stacji. – Zgodnie z założeniami produkcyjnymi, czwarty sezon będzie kończył serię – informuje Joanna Górska, dyrektor działu PR TVN Discovery Polska.

Nie jest to dobra wiadomość dla wszystkich, których wkręciła fabuła “Diagnozy”. Sami aktorzy podzielili się refleksją w mediach społecznościowych. Głos w sprawie zabrała m. in. wspomniana Maja Ostaszewska, odtwórczyni głównej roli w serialu.

Maja Ostaszewska żegna się z ekipą

Ostatni klaps na planie „Diagnozy” padł we wtorek, 30 kwietnia br.

– Łzy się polały (…). To była piękna przygoda! Wspaniały czas. Ekipa wyjątkowych, serdecznych, fajnych ludzi, którym zależy. Dorota Kośmicka, matko tego projektu, dziękuję, że go wymyśliłaś! Że wymyśliłaś tę wspaniałą konfigurację ludzką! Że mnie zaprosiłaś do tego spotkania! – pożegnała się Maja Ostaszewska publikując emocjonalny wpis na Facebooku

Tę wiadomość potwierdziła już stacja. Czytamy, że czwarty, emitowany właśnie teraz, sezon, będzie tym ostatnim. To oznacza, że nie powstaną kolejne serie “Diagnozy”. 

Produkcja przyciągnęła największe sławy polskiego aktorstwa. Wspomnijmy również Sonię Bohosiewicz, Macieja Zakościelnego, czy Jana Englerta.

No i nadszedł mój ostatni dzień zdjęciowy, ostatnia scena z Adamem w Diagnoza TVN Łzy się polały, co widać na drugim…

Opublikowany przez Maja Ostaszewska Wtorek, 30 kwietnia 2019

Wirtualne Media: Widoczny spadek oglądalności serialu TVN

TVN wyjaśniał, że zakończenie produkcji na czwartej serii “było zgodne z wcześniejszymi założeniami”. “Diagnoza” weszła na antenę stacji w 2017 roku i z miejsca stała się hitem. Na początku ubiegłego roku odcinki oglądało grubo ponad 2 miliony widzów. 

Wirtualne Media przyjrzały się oglądalności ostatnich odcinków serialu. Z wykazów przytoczonych przez serwis wynika, że “Diagnoza” stopniowo traciła widzów. Obecny sezon oglądało na wiosnę średnio 1,5 mln widzów. 

Fani mają mieszane odczucia co do produkcji. Nie brakuje głosów krytyki – część widzów uważa, że najlepsze wątki serial miał już za sobą.

– Trzy pierwsze sezony super się oglądało, obecny czwarty sezon zdecydowanie najgorszy – czytamy w sieci.

View this post on Instagram

Dziękujrmy @ostaszewskamaja_officia! 😈 #Repost @ostaszewskamaja_official with @get_repost ・・・ Dziś mój przedostatni dzień na planie @diagnozatvn Nie umiem zliczyć ile świtów, dni i nocy spędziłam z tymi trzema dziewczynami, przez ostatnie dwa lata. Wielokrotnie w tym składzie przyjeżdżałyśmy do pracy przed resztą ekipy, na długo przed wschodem słońca. Bywały tygodnie kiedy spędzałyśmy ze sobą więcej czasu niż z bliskimi. @monikaleta @jochudyk @budytka kocham Was! Dziękuję Wam za każdą wspólną chwilę, za Waszą serdeczność, wyrozumiałość, zrozumienie. Za to, że w najtrudniejszych momentach potrafiłyśmy śmiać się razem i podnosić na duchu. Za Wasz profesjonalizm! Cała ekipa @diagnozatvn to wyjątkowi, cudni ludzie. Będę tęsknić za Wszystkimi, ale prawda jest taka, że z Wami byłam najwięcej, najczęściej i najbliżej przez wszystkie cztery sezony, bez przerwy.❤️❤️❤️ #diagnozatvn #ontheset #friends #girls #girlspower #myteam

A post shared by Diagnoza TVN (@diagnozatvn) on

Maciej Zakościelny zdradził plany już wcześniej

Na Instagramie Macieja Zakościelnego, 7, kwietnia pojawił się bardzo wymowny post. Na zdjęciu widać Zakościelnego w swoim samochodzie w drodze na plan Diagnozy. Podpis pod postem był następujący:

Wraz z moją Renulką „cisnymy” na zdjęcia do Rybnika ? swoją drogą to już chyba ost raz gdy przyjeżdżamy tu z serialem „Diagnoza”. Tak moi drodzy tym sezonem najprawdopodobniej zakończymy przygodę z lekarzami ze Specjalistycznego Szpitala nr.4 w Rybniku (…)

Z postu jasno wynikało, że serial TVN ma faktycznie zakończyć się na 4 sezonie, a produkcja nie planuje kręcić kolejnych odcinków.

Mimo edytowania postu przez aktora fani domyślali się już od dłuższego czasu o zakończeniu serialu.

Zobacz również:

Królikowski w końcu przerwał milczenie po rozstaniu z Wieniawą. “Potrzebowałem tego”

Źródło: wirtualnemedia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5204 More posts in Newsy category
Recommended for you
sołdek gdansk
Tu żyje się najlepiej. Gdańsk, Gdynia i Sopot w czołówkach rankingów dobrych miejsc do życia

W opublikowanym właśnie raporcie LivCom Awards Gdynia zajęła trzecie miejsce na świecie spośród miast najlepszych...