Królikowski w końcu przerwał milczenie po rozstaniu z Wieniawą. “Potrzebowałem tego”

Julia Wieniawa może się zdenerwować. Jej były chłopak zdecydował się ujawnić mediom, co tak naprawdę sądzi o rozstaniu ze swoją ukochaną. Tak mocnych słów chyba nikt nie mógł się spodziewać.

Julia Wieniawa i Antek Królikowski przez swoje rozstanie w grudniu 2018 roku przez długi czas nie mogli zejść z okładek plotkarskich czasopism, które zastanawiały się, co było powodem tak nagłego zakończenia relacji. Swoje zdanie w sprawie w końcu postanowił zabrać również sam aktor, który rozliczył się ze swoją przeszłością i powiedział, czego potrzebował po zakończeniu tej relacji. Jego była partnerka może być mocno zakończona takimi słowami.

View this post on Instagram

#majówka

A post shared by Antoni Królikowski (@antek.krolikowski) on

Julia Wieniawa będzie w szoku. Jej były chłopak musiał po niej odpocząć

O tym, jak męczące były dla Królikowskiego ostatnie chwile związku, może świadczyć fakt, że mężczyzna potrzebował udać się na urlop, aby móc poukładać sobie sprawy po rozstaniu z ukochaną. Dziennikarzowi portalu “Pomponik” wyznał, że wyjazd na Bali był mu bardzo potrzebny i pozwolił na odzyskanie sił po męczącej relacji z gwiazdą serialu “Rodzinka.pl”.

– Chciałem zrobić coś dla ciała i głowy, dlatego wyjechałem na indonezyjską wyspę Bali. Tam trochę się uspokoiłem i spojrzałem z dystansem na wszystko. Udało się! […] Potrzebowałem tego i mam poczucie, że wróciłem silniejszy. – powiedział aktor dziennikarzowi.

Wieniawa także komentowała swój były związek

Patrząc na to, że Julia Wieniawa bardzo szybko zaczęła pojawiać się u boku nowego mężczyzny, można założyć, że rozstanie z Królikowskim także dla niej oznaczało ulgę i pozwoliło przerwać związek, który zaczął być dla niej być uciążliwy.

– Nie będę odpowiadać, czy żałuję, czy nie, bo nie mam na to ochoty. Z Antkiem się przyjaźnię. To była moja pierwsza poważna miłość. Wiem, że było warto. Po prostu nasz czas się rozminął. Poznałam go trochę za wcześnie. Mieliśmy inne oczekiwania od życia. I inne plany, chociaż nasze osobowości pasowały do siebie. Mamy takie samo poczucie humoru. Uwielbiam z nim rozmawiać. Jestem przy nim bardzo otwarta, a on przede mną. Myślę, że zawsze będziemy najlepszymi przyjaciółmi – opowiadała gwiazda na łamach mediów.

Zobacz również:

Rodzinna firma zautomatyzowała sprzedaż jaj i postawiła jajomat

Źródło: pomponik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2236 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Katarzyna Skrzynecka cały czas chudnie! Ile straciła już kilogramów?
Katarzyna Skrzynecka cały czas chudnie! Ile straciła już kilogramów?

Katarzyna Skrzynecka od kilku tygodni jest na restrykcyjnej diecie odchudzającej. Efekty są imponujące. Gwiazda schudła...