Królikowski w końcu przerwał milczenie po rozstaniu z Wieniawą. “Potrzebowałem tego”

Julia Wieniawa może się zdenerwować. Jej były chłopak zdecydował się ujawnić mediom, co tak naprawdę sądzi o rozstaniu ze swoją ukochaną. Tak mocnych słów chyba nikt nie mógł się spodziewać.

Julia Wieniawa i Antek Królikowski przez swoje rozstanie w grudniu 2018 roku przez długi czas nie mogli zejść z okładek plotkarskich czasopism, które zastanawiały się, co było powodem tak nagłego zakończenia relacji. Swoje zdanie w sprawie w końcu postanowił zabrać również sam aktor, który rozliczył się ze swoją przeszłością i powiedział, czego potrzebował po zakończeniu tej relacji. Jego była partnerka może być mocno zakończona takimi słowami.

View this post on Instagram

#majówka

A post shared by Antoni Królikowski (@antek.krolikowski) on

Julia Wieniawa będzie w szoku. Jej były chłopak musiał po niej odpocząć

O tym, jak męczące były dla Królikowskiego ostatnie chwile związku, może świadczyć fakt, że mężczyzna potrzebował udać się na urlop, aby móc poukładać sobie sprawy po rozstaniu z ukochaną. Dziennikarzowi portalu “Pomponik” wyznał, że wyjazd na Bali był mu bardzo potrzebny i pozwolił na odzyskanie sił po męczącej relacji z gwiazdą serialu “Rodzinka.pl”.

– Chciałem zrobić coś dla ciała i głowy, dlatego wyjechałem na indonezyjską wyspę Bali. Tam trochę się uspokoiłem i spojrzałem z dystansem na wszystko. Udało się! […] Potrzebowałem tego i mam poczucie, że wróciłem silniejszy. – powiedział aktor dziennikarzowi.

Wieniawa także komentowała swój były związek

Patrząc na to, że Julia Wieniawa bardzo szybko zaczęła pojawiać się u boku nowego mężczyzny, można założyć, że rozstanie z Królikowskim także dla niej oznaczało ulgę i pozwoliło przerwać związek, który zaczął być dla niej być uciążliwy.

– Nie będę odpowiadać, czy żałuję, czy nie, bo nie mam na to ochoty. Z Antkiem się przyjaźnię. To była moja pierwsza poważna miłość. Wiem, że było warto. Po prostu nasz czas się rozminął. Poznałam go trochę za wcześnie. Mieliśmy inne oczekiwania od życia. I inne plany, chociaż nasze osobowości pasowały do siebie. Mamy takie samo poczucie humoru. Uwielbiam z nim rozmawiać. Jestem przy nim bardzo otwarta, a on przede mną. Myślę, że zawsze będziemy najlepszymi przyjaciółmi – opowiadała gwiazda na łamach mediów.

Zobacz również:

Rodzinna firma zautomatyzowała sprzedaż jaj i postawiła jajomat

Źródło: pomponik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...