Vako z żona

Poznajcie piękną ukochaną nowego piłkarza Legii! Ta dziewczyna robi furorę w sieci!

Do klubu Legia Warszawa dołączył Waleri Kazaiszwili. Piłkarz ma być „wzmocnieniem” dla drużyny podczas fazy grupowej Ligi Mistrzów. Zawodnika czeka teraz przeprowadzka do Warszawy. Razem z nim w stolicy zamieszka jego piękna żona wraz z synkiem pary. Ukochana piłkarza już robi furorę w Internecie! Zobaczcie jej zdjęcia!

Vako z żona

Ghanca Nishnianidze

Nowy zawodnik Legii

23-letni Waleri Kazaiszwili został nowym zawodnikiem Legii Warszawa. Piłkarz do tej pory związany był z ligą holenderską, w której grał w barwach Vitesse Arnhem. Gruzin w ostatnim sezonie zdobył aż 10 bramek. Myślicie, że Gruzin będzie odnosił sukcesy sportowe w polskim klubie? Przekonamy się o tym już wkrótce.

W koszulce mistrza Polski

Piłkarz już niedługo przeprowadzi się do Warszawy razem ze swoją piękną żoną, z którą ma dziecko. Jego ukochana właśnie pochwaliła się zdjęciem w koszulce Legii. Jak Wam się podoba fotka?

Gvanca Nishnianidze

O Gvancy Nisznianidze, żonie gruzińskiego zawodnika, wiadomo, że obecnie zajmuje się wychowaniem synka oraz prowadzeniem domu. Jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Kobieta publikuje wiele zdjęć na Facebooku, oto kilka z nich!

Gvanca Nishnianidze w bikini

WAG Gvanca Nisznianidze

Nowa WAG

Nie da się ukryć, nowa WAG warszawskiego klubu jest bardzo atrakcyjną kobietą. Czy inne ukochane piłkarzy mogą czuć się zagrożone? A może panie zaprzyjaźnią się z nową koleżanką?

Mówi się, że za sukcesami piłkarzy stoją ich kobiety. Czy wybranka Kazaiszwili będzie mocno trzymała za niego kciuki? Mamy nadzieję, że piłkarz już niedługo pokaże, na co go stać!

 

Vako z żoną 

Źródło zdjęć: facebook.com/gvanca.nishnianidze

 ______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ