Czy udział w „Kuchennnych rewolucjach” jest płatny

Czy udział w „Kuchennnych rewolucjach” jest płatny? Magda Gessler ucina plotki!

„Kuchenne rewolucje” już od kilku lat cieszą się dużym powodzeniem wśród telewidzów. W czwartek wyemitowano dwusetny odcinek programu. Czy za udział w show się płaci? Magda Gessler rozwiewa wszelkie wątpliwości!

200 odcinków za nami! Czy udział w „Kuchennnych rewolucjach” jest płatny?

„Kuchenne rewolucje” z Magdą Gessler okazały się hitem stacji TVN. W miniony czwartek został wyświetlony dwusetny odcinek programu. W internecie pojawiają się plotki, że udział w kulinarnym show jest płatny. Nic bardziej mylnego! Znana restauratorka po raz kolejny dementuje sprzeczne informacje.

„Koniec z kretyńskimi krzywdzącymi płotami koniec ‼‼‼????Kochani, ponieważ ciągle pojawiają się informacje nieprawdziwe, że udział w Kuchennych rewolucjach jest płatny chcę to zdementować! Poraz setny ‼‼‼‼‼ Dosyć spekulacji na ten temat po przez plotkarskie sensacyjne portale gdzie bad news is good news ?Dla uczciwości, jasności myśli! Za nami 200 odcinek i znowu pojawiła się fala pytań kto płaci? Kto ponosi koszty udziału w programie? ….Odpowiadam – udział w programie jest bezpłatny. Kropka. Ci którzy nie wierzą niech się zgłoszą. Reguły są od poczatku takie same” – napisała Magda Gessler na swoim fanpage.

https://www.instagram.com/p/BS25rmHgXb6/?taken-by=magdagessler_official

Program z prawdziwymi emocjami

Restauratorka często musi zmierzyć się z bardzo trudnymi wyzwaniami, ale wie, że warto pomagać. Ma nadzieję, że jeszcze przed nią wiele metamorfoz lokali w całej Polsce.

„Do każdej restauracji podchodze jak do swojej własnej , z sercem. .. i mam wspaniałe rewolucje za sobą i piękne przed sobą. Trudne, wyczerpujące ale warte wyzwania. Bo wy jestescie warci uwagi. Robię to dla tych którzy potrzebuja pomocy, wiedzy, doswiadczenia…a nie naszego marketingu .. To prawdziwy program z prawdziwymi emocjami. <3 <3 <3 …mg” – czytamy na fanpage gospodyni „Kuchennych rewolucji”.

https://www.instagram.com/p/BS_KVXLAgx6/?taken-by=magdagessler_official

Magda Gessler też jest zaskoczona

A czym restauratorka wie z wyprzedzeniem, w jakiej restauracji będzie robić rewolucję? Na to pytanie też znamy odpowiedź!

„Magda do ostatniej chwili nie wie w jakiej restauracji się znajdzie, ponieważ zgłoszenia, które do nas przychodzą są w pierwszy rzędzie sprawdzane przez nasze dokumentalistki, a potem cała redakcja, czyli reżyserzy, producent, zastanawiamy się, której restauracji jesteśmy w stanie pomóc i my dokonujemy wyboru. Magda wie, gdzie się znalazła i z czym będzie miała do czynienia dopiero po przekroczeniu progu restauracji. Zazwyczaj bierze się do roboty, a czasami puka się w czoło i mówi, że zwariowaliśmy. Faktycznie przed Magdą stawiamy bardzo trudne wyzwania. Ktoś inny by powiedział, że trzeba je zamknąć, z tym się nie da nic zrobić. Magda czasami mówi, że chyba nie mamy już dla niej litości, a potem się okazuje, że zawsze jest nadzieja, jakiś świetny patent znajdzie, niejedną restaurację postawiła na nogi i one restauracje funkcjonują do dzisiaj” – mówi producentka programu w rozmowie z party.pl

https://www.instagram.com/p/BS8eQn9AJng/?taken-by=magdagessler_official

—————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.instagram.com/magdagessler_official/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ