Ani Lewandowskiej też się nie chce ćwiczyć

Ania Lewandowska startuje z nowym projektem! Teraz na pewno wstaniesz z kanapy!

Ania Lewandowska nie zwalnia tempa! Trenerka niedawno wróciła z obozu sportowego, na którym prowadziła zajęcia i uczyła uczestników, jak prawidłowo się odżywiać. Jednak to nie koniec wyzwań. Teraz czas na nowy projekt. Już niedługo ujrzy światło dzienne! O czym teraz myśli gwiazda?

Ania Lewandowska startuje z nowym projektem! Teraz na pewno wstaniesz z kanapy!

Ania Lewandowska jest bardzo pracowitą osobą. Trenerka ma wiele pomysłów. W 2013 roku zaczęła prowadzić bloga „Healthy Plan by Ann”, na którym znajdziemy rozmaite porady z zakresu prawidłowego żywienia oraz sportu. Trenerka cały czas zachęca do ćwiczeń. Napisała też kilka książek, w których porusza zagadnienia związane aktywnością fizyczną, a także wydała płytę DVD z propozycjami treningów dla ciężarnych i młodych mam. Jednak co robić, gdy nie chce się wstać z kanapy? Do tego wszystkiego potrzebna jest motywacja! Ania Lewandowska właśnie o nią zadbała! W jaki sposób?

„To będzie dobry dzień! ???Kończę ostatnie poprawki i… mój książkowy KALENDARZ MOTYWACYJNY 2018 pędzi do druku!!!! Oj to będzie coś!!!????dawka #motivationbyann GWARANTUJĘ!”- napisała trenerka na Instagramie.

Większość fanek jest zachwycona pomysłem trenerki. Nie mogą już doczekać się kalendarza. Czy wy też planujecie go kupić?

„Biorę w ciemno ?”,

„A ja właśnie miałam kupić sobie jakiś kalendarz! W takim razie muszę poczeka ? z góry deklaruje, że taki kalendarz zakupie! ??♥️♥️ pozdrawiam ???”,

„Na pewno kupię! A właśnie dołączyłam i od soboty startuje z diet by Ann !!! ??”,

„Aaaaaaa juz czekam 🙂 Pozdrawiam serdecznie”,

„Tak tak tak! Czekam z niecierpliwością!❤❤❤”- pisały internautki.

https://www.instagram.com/p/BY7octzlIyd/?hl=pl&taken-by=annalewandowskahpba

—————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: /www.instagram.com/annalewandowskahpba

ZOSTAW ODPOWIEDŹ