Ania Lewandowska ma ważną wiadomość dla fanów! Jest o ciąży

Ania Lewandowska jest aktywną młodą mamą. Trenerka w nowym wpisie podejmuje temat ciąży. Na co zaprasza internautki?

Ania Lewandowska ma ważną wiadomość dla fanów! Jest o ciąży

Ania Lewandowska jest mamą 2,5-letniej Klary. Dziewczynka jest jej oczkiem w głowie. Gwiazda wiele razy podkreślała, że chciałaby, aby jej córka miała rodzeństwo. Fani zapamiętali słowa swojej ulubienicy. Żona Roberta Lewandowskiego dobrze wspomina również okres ciąży. 

„Jestem bardzo pozytywnie nastawiona. W ciąży nic nie było w stanie wyprowadzić mnie z równowagi, dlatego moje dziecko też jest spokojne i dobrze śpi. Kiedy karmię piersią, to staram się też być spokojna…” – mówiła Ania Lewandowska w rozmowie z „Galą”.

Wciąż pojawia się w mediach pytanie: Czy Ania Lewandowska jest w ciąży?

Mimo, że nie znamy odpowiedzi, jednak jedno jest pewne – sportsmenka ma dużą wiedzę na temat zdrowia ciężarnych, którą po raz kolejny chce się podzielić. Gwiazda już niedługo wraz z Edytą Litwiniuk przeprowadzi warsztaty „Healthy ciąża”, które odbędą się w Warszawie w Healthy Center by Ann. Tematyka zajęć jest bardzo szeroka.

Poniżej lista zagadnień, które panie poruszą na zajęciach.

Jak przygotować się do ciąży?

Jakie badania wykonać przed ciążą?

Żywienie kobiet przed ciążą, w trakcie ciąży i po ciąży.

Odpowiednia suplementacja w ciąży.

Prawidłowy przyrost masy ciała w ciąży.

Jakie badania wykonać podczas ciąży?

Dlaczego warto przygotować się aktywnie do porodu?

Wpływ ćwiczeń na organizm kobiety w ciąży

Wpływ ćwiczeń na organizm płodu i stan noworodka

Wpływ ćwiczeń na przebieg ciąży, porodu i połogu

Zagrożenia podczas aktywności fizycznej ciężarnych

Wskazania i przeciwwskazania ACOG

Zasady ćwiczeń w ciąży.

Rozszczep mięśni brzucha.

Fakty i mity żywieniowe.

Jak się zmotywować?

Jak wrócić do formy po ciąży?

View this post on Instagram

Aaaaaaaa ok… Jestem pracusiem?? Nie usiedzę w miejscu ? Tym razem ponownie … Drogie przyszłe Mamy ? Właśnie rozpoczynamy zapisy na kolejną edycję warsztatów HEALTHY CIĄŻA, które poprowadzę w @healthycenterbyann wraz z @edytalitwiniuk.pl ?? Kiedy: 16 listopada 2019 (sobota) ?? Gdzie: Healthy Center by Ann, ul. Czyżewska 7,Warszawa Godzina: 11.00 -13.00 ?? Cena: 399 zł/os LINK DO ZAPISÓW ➡ na @healthycenterbyann _____________________________ Tematyka warsztatów jest bardzo szeroka. Poniżej list zagadnień, które poruszymy na warsztatach: Jak przygotować się do ciąży? Jakie badania wykonać przed ciążą? Żywienie kobiet przed ciążą, w trakcie ciąży i po ciąży. Odpowiednia suplementacja w ciąży. Prawidłowy przyrost masy ciała w ciąży. Jakie badania wykonać podczas ciąży? Dlaczego warto przygotować się aktywnie do porodu? Wpływ ćwiczeń na organizm kobiety w ciąży Wpływ ćwiczeń na organizm płodu i stan noworodka Wpływ ćwiczeń na przebieg ciąży, porodu i połogu Zagrożenia podczas aktywności fizycznej ciężarnych Wskazania i przeciwwskazania ACOG Zasady ćwiczeń w ciąży. Rozszczep mięśni brzucha. Fakty i mity żywieniowe. Jak się zmotywować? Jak wrócić do formy po ciąży? ————————————— W warsztatach mogą wziąć udział osoby indywidualne (nie instytucje, firmy i media itp.) Każda uczestniczka otrzyma materiały szkoleniowe oraz miłą niespodziankę od naszych Partnerów. Na miejscu będzie także zdrowy poczęstunek Zapraszamy!❤️❤️❤️ #ciaza #healthyciaza #annalewandowska #work #pregnant #mama

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

W warsztatach mogą wziąć udział osoby indywidualne (nie instytucje, firmy i media itp.) Każda uczestniczka otrzyma materiały szkoleniowe oraz miłą niespodziankę od naszych Partnerów. Na miejscu będzie także zdrowy poczęstunek. Zapraszamy!❤️❤️❤️ – czytamy na Instagramie Ani Lewandowskiej.

View this post on Instagram

Po wczorajszej premierze @phlov_by_anna_lewandowska , konferencji, wywiadach, opendoor, evencie, spotkaniu z kochanym ludźmi… wracam na ziemię, a w zasadzie do gotowania i do Was, chociaż chcę powiedzieć, że czułam Wasze wsparcie na każdym kroku. Baaardzo to doceniam ❤ Wybaczcie mi zatem te dwa dni opóźnienia i lecimy dalej z wyzwaniem #gotujeitrenujezlewa ➡️Dziś 22 dzień wyzwania @diet_training_by_ann ??, łączymy go z treningiem KARATE CARDIO + STRONG CORE 1. CZEKAM na Wasze relacje. A już wkrótce ogłoszeń kto weźmie udział we WSPÓLNYM GOTOWANIU! _______ #annalewandowska #wyzwanie #challenge #healthyteam #work #dietbyann #fit #sport #dietandtrainingbyann

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

————————————————————————————

Źródło zdjęć: kadr youtube.com

Dodaj komentarz

2450 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Światowe gwiazdy muzyki dołączają do społeczności TikToka

Muzyka to kluczowy element TikToka, który nie tylko pobudza kreatywność, lecz także wyznacza nowe trendy....