Trening na zgrabne uda i jędrne pośladki!

Każda kobieta marzy o tym, by przyciągać wzrok innych ludzi. Nie od dziś wiadomo, że nogi i pośladki są najczęściej obserwowanymi częściami ciała. Jeśli chcemy kusić wyglądem i przyciągać spojrzenia, bierzmy się za trening!


www.becomegorgeous.com 


Niestety nie każdy może pochwalić się nienaganną figurą. Brzuch, uda i pośladki to części ciała, w których najszybciej odkłada się tłuszcz. Bardzo prosty sposób na walkę z tymi mankamentami urody to ćwiczenia. Regularne z pewnością okażą się zwycięzcą w walce z uporczywie odkładającym się tłuszczykiem. Należy pamiętać, że liczy się regularność ćwiczeń. Jeśli komuś się wydaje, że trening wykonany raz w tygodniu przyniesie efekty, ma rację, wydaje mu się. Nie zauważy wyraźnej poprawy wyglądu, a ćwiczenia wykonywane raz w tygodniu to strata czasu i powód do frustracji. Zatem nie ma na co czekać należy jak najszybciej wziąć się do pracy, wtedy efekty będą naprawdę szybko zauważalne.

 

Przykładowe ćwiczenia:

Ćwiczenia na jędrne pośladki:

– tradycyjne przysiady;

– kopnięcia w tył;

– wypychanie bioder do przodu;

Ćwiczenia na zgrabne uda:

– nożyce;

–  wymachy nóg.

 

Zdajemy sobie sprawę jak ciężko jest samemu ułożyć sobie ćwiczenia w odpowiedniej kolejności i ustalić ilość powtórzeń. Nie musisz się jednak martwić i układać treningu samodzielnie. Przygotowaliśmy dla Ciebie przykładowy zestaw ćwiczeń. Trening ten trwa 20 minut, więc nie zabierze zbyt wiele czasu, a wykonywany regularnie przyniesie zauważalne korzyści w postaci pięknych pośladków i zgrabnych nóg.

 

Aby zobaczyć efekty trenuj najlepiej codziennie, jeśli brak Ci na to czasu ustal trening co dwa dni. Każdy powinien być poprzedzony krótką rozgrzewką np. 3-minutową (podskoki, przysiady, skrętoskłony, wymachy). Wszystkie ćwiczenia powtarzaj 20 razy – to będzie jedna seria. W kolejnych tygodniach dowolnie zwiększaj ilość wykonywanych serii.

 

Przykładowy trening:

Ćwiczenie 1

Rowerek. Połóż się na plecach. Nogi ugnij w kolanach, aż utworzy się kąt prosty. Zacznij wykonywać ruch podobny do jazdy rowerem. To ćwiczenie możesz powtórzyć więcej niż 20 razy.

Ćwiczenie 2

Leżenie na brzuchu i podnoszenie zgiętej nogi w kolanie. Połóż się na brzuchu. Dłonie podłóż pod czoło. Ugnij nogę w kolanie, aż do utworzenia kąta prostego. Podnoś udo zgiętej nogi, aż do momentu, w którym poczujesz napięcie w pośladku. Czynność powtórz 20 razy. Następnie zmień nogę.

Ćwiczenie 3

Wznosy nogi wyprostowanej w leżeniu na boku. Połóż się na boku. Utrzymuj wyprostowane nogi. Podnoś jedną nogę, mając cały czas wyprostowane kolano. Powtórz ćwiczenie 20 razy, następnie zmień nogę.

Ćwiczenie 4

Wypady nóg w tył. Przyjmij pozycją jak do pompek, następnie podciągnij kolana do klatki piersiowej. Wykonaj wypad nogi w tył. Wykonaj 20 powtórzeń na każdą nogę.

Ćwiczenie 5

Tradycyjne przysiady. Nie od dziś wiadomo, że to dobry sposób na polepszenie kształtu pośladków. Stań w rozkroku. Stopy ustaw na szerokości barków. Palce stóp skieruj prosto. Utrzymując proste plecy, zejdź do dołu. Wykonuj przysiad do pozycji, w której kolana będą bezpieczne. Bezpieczeństwo to podstawa podczas wykonywania ćwiczeń. Wykonaj jedną serię ćwiczenia.


Ćwiczenie 6

Wznosy nogi w klęku podpartym z dodatkowym wznosem przeciwległej ręki. Wykonaj klęk podparty. Wyprostuj prawą rękę, lewa nogę skieruj do tyłu, aż do wyprostu. Wytrzymaj chwilę w takiej pozycji. Powtórz czynność 20 razy na każdą stronę.

7  Ćwiczenie    

Wspięcia na palce. Stań w rozkroku. Stopy skieruj na boki. Powoli podnoś się na palcach i wytrzymaj w tej pozycji kilka sekund,  następnie stawiaj na podłodze także pięty. Powtórz czynność 20 razy. Możesz też podnosić najpierw jedną piętę, a następnie drugą i w tej samej kolejności opuszczać je do podłoża.

 

Wypróbuj ten trening, efekty mogą być naprawdę zaskakujące. Dobrze dobrane ćwiczenia mogą sprawić, że zyskasz pięknie wymodelowane uda, zgrabne i jędrne pośladki, a dodatkowo lepsze samopoczucie!  


Pod tym adresem znajdziecie kolorowe topy i koszulki, dzięki którym uprawianie sportu stanie się prawdziwą przyjemnością.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ