Adam Nawałka jest… Głąbem

Adam Nawałka jest… Głąbem? Kto tak nazwał trenera?

Polska reprezentacja nie popisała się w meczu z Senegalem. Krytykowani są nie tylko piłkarze, ale również trener Adam Nawałka. Niektórzy posunęli się o krok za daleko… Andrzej Sołtysik, prowadzący „Dzień Dobry TVN” obraził selekcjonera naszej drużyny. Co powiedział dziennikarz?

Adam Nawałka jest… Głąbem? Kto tak nazwał trenera?

Trzeba przyznać, że polska reprezentacja słabo zagrała swój pierwszy mecz na mundialu. Piłkarze popełniali dużo błędów, mieli trudności w komunikacji między sobą, a ich szybkość i czas reakcji również pozostawiał wiele do życzenia. Jedynego gola dla Polaków strzelił Grzegorz Krychowiak. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla przeciwników. Krytykowany jest nie tylko nasz zespół, ale również trener Adam Nawałka.

W środowym wydaniu “Dzień Dobry TVN” doszło do zaskakującej rozmowy między Andrzejem Sołtysikiem a Sylwią Majcher, która pokazywała, jak przygotować placki z kapusty. Kobieta żartobliwie zapytała prowadzących “Kto jest głąbem dzisiaj?”. Takiej odpowiedzi dziennikarza nikt nie spodziewał się! Współprowadząca Anna Kalczyńska była bardzo zaskoczona. 

“Kto jest głąbem dzisiaj?” – zażartowała Sylwia Majcher.

“Człowiek w okularach, bardzo dobrze ubrany, zaczeska na bok, siwe włosy, o imieniu Adam” – powiedział prowadzący.

“Oj, to poleciałeś grubo”- skomentowała Anna Kalczyńska.

Wyrwało się

Wypowiedź dziennikarza wywołała zamieszanie w sieci. Andrzej Sołtysik następnego dnia przeprosił za swoją zbyt emocjonalną wypowiedź.

“Muszę przeprosić i powiedzieć, że wczoraj zachowałem się niestosownie używając zbyt emocjonalnego zaangażowania i wyrwało mi się, to co się wyrwało, niestety. Dlatego z tego miejsca chciałbym przeprosić pana trenera” – powiedział Andrzej Sołtysik.

Adam to mądry chłop

Internauci wierzą, że Polacy mają jeszcze szansę wyjść z grupy. Mają nadzieję, że trener dokona dobrego wyboru.

“Adamy to mądre chłopy:) wiem co mówię mam męża Adama, Adam Małysz postać legendarna i Pan! Tak więc do boju, przygnębienie na bok. Po meczu Portugalii z Marokiem muszę przyznać, że nie zawsze sport jest sprawiedliwy!:) tak więc życzę więcej szczęścia!:) 🙂 Damy radę!”,

“Jest Pan wspaniałym trenerem, mamy super drużynę, zabrakło tylko wiary w siebie naszym piłkarzom, Ale za to niedziela będzie dla nas. Polska Dawaj!!!!!!” – piszą internauci na Facebooku.

Panowie, do boju!


Źródło zdjęć: www.facebook.com/Adam Nawałka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2273 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Julia Wieniawa wypoczywa na Sycylii w mocno wyciętym kostiumie

Julia Wieniawa postawiła nieco odpocząć od codziennego zgiełku i wybrała się na wakacje na malowniczą...