Małgorzata Kożuchowska pokazała wyjątkowe zdjęcie z synkiem!

To już koniec „Drugiej szansy”? Scenarzyści przygotowali niespodziankę dla fanów serialu!

Już wiadomo, że nie powstanie kolejny sezon „Drugiej szansy”. To duże zaskoczenie dla widzów, gdyż produkcja cieszyła się dużą popularnością. Jednak scenarzyści mają dla widzów niespodziankę. Powstanie specjalny odcinek serialu!

To już koniec „Drugiej szansy”? Scenarzyści przygotowali niespodziankę dla fanów serialu!

„Rzeczywiście zdecydowaliśmy o zakończeniu „Drugiej szansy”, szóstego sezonu nie będzie. Tak naprawdę już poprzednia seria miała być ostatnią, ale wobec dobrych wyników zdecydowaliśmy się na dodatkowe dziesięć odcinków. Teraz też zaczęliśmy sezon z bardzo dobrą oglądalnością i uważam, że to jest naprawdę duży sukces, zwłaszcza że zmierzyliśmy się z trudnym tematem. Chyba lepiej, jak skończymy na takim poziomie zamiast wyciskać tę cytrynę do ostatniej kropli” – zdradził Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN.

Jednak powstanie specjalny odcinek „Drugiej szansy”, który będzie można zobaczyć jedynie na Playerze! Będziemy mogli go obejrzeć już od 20 maja. Czekacie?

Małgorzata Kożuchowska w nowej roli

Jednocześnie TVN  zapowiada, że wcale nie kończy współpracy z Małgorzatą Kożuchowską, ale planuje nowy serial z udziałem znanej aktorki. Najwcześniej zobaczymy go wiosną 2019 roku.

Mamy już pomysł na nowy serial z udziałem Małgosi Kożuchowskiej i skupimy się na pracy nad tamtym projektem. O tym nowym projekcie poinformujemy za jakiś czas, pojawi się w ramówce najwcześniej wiosną przyszłego roku” – zdradził Czaja.

A może u Patryka Vegi?

Małgorzata Kożuchowska chętnie zagrałaby też w filmie Patryka Vegi. Czeka na jego propozycję.

– Byłam zachwycona jego “Pitbullem”. Patryk jest jednym z nielicznych reżyserów, który nie boi się łamać stereotypów i obsadza aktorów wbrew ich warunkom, uzyskując w ten sposób zaskakujące efekty. Dla mnie mógłby to być nowy, przełomowy etap w karierze zawodowej. Jestem ciekawa, jak on by mnie widział w swoim filmie. Wręcz umieram z ciekawości – wyznała Małgorzata Kożuchowska w rozmowie z „Faktem”.

Chcielibyście zobaczyć Małgorzatę Kożuchowską w filmie Patryka Vegi? 

—————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org/wiki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ