Ania Lewandowska

Ania Lewandowska pokazała swoje dawne zdjęcie! W blondzie jej do twarzy?

Ania Lewandowska od wielu lat ma ciemne włosy. Bardzo dobrze w nich wygląda. Jednak na początku swojej sportowej kariery miała blond kosmyki. Trenerka właśnie pokazała zdjęcie z dawnych lat! Zobaczcie, jak wyglądała!

Ania Lewandowska pokazała swoje dawne zdjęcie! W blondzie jej do twarzy?

Anna Lewandowska od wielu lat jest szatynką, jednak na początku swojej sportowej kariery miała blond włosy. Zobaczcie, co pokazała na Instagramie!

Ania Lewandowska pokazała swoje dawne zdjęcie! W blondzie jej do twarzy?

Zdjęcie pochodzi z 2011 roku z gazety „Głos Pruszkowa”. Anna Lewandowska należała wtedy do pruszkowskiego klubu karate.

„Wśród seniorów na trzecim stopniu podium mistrzostw Europy stanęła między innymi: Anna STACHURSKA (Karate Klub Pruszków) zdobywczyni brązowego medalu w fuku-go, prywatnie partnerka Roberta LEWANDOWSKIEGO, która pomimo przebywania w Dortmundzie, reprezentuje barwy pruszkowskiego klubu” – czytamy.

Trenerka bardzo się zmieniła?

Ania Lewandowska ma do siebie dystans, więc kilka miesięcy temu również zamieściła swoje dawne zdjęcia z blond czupryną, a na pojawiły się zabawne napisy. Przyjrzyjcie się, jak gwiazda wyglądała w 2007 i 2008 roku. Robert też się nieco zmienił. 😉

Lewa-Lewy

Powrót do blondu?

Jednak Ania Lewandowska zastrzegła, że nie wraca do jasnych kosmyków! Ma rację?

Lewa-blondynka

Jak trenerka wyglądała w dzieciństwie?

Anna Lewandowska zaskoczyła internautów. Trenerka w czerwcu 2017 roku z okazji 27. urodzin młodszego brata Piotra opublikowała poruszające życzenia na Instagramie.

„Rodzeństwo wiąże silna i niezwykła więź…od zawsze i na zawsze ? Mój młodszy braciszku wszystkiego najlepszego! Spełniaj marzenia i realizuj się! @piotrekstachurski ❤?❤?❤?❤?❤? – napisała Ania Lewandowska.

Pod zdjęciem opublikowała uroczą fotografię rodzinną z dzieciństwa! Internauci szczególną uwagę zwrócili uwagę na jasne włoski dziewczynki.

https://www.instagram.com/p/BU_lAQLlcvd/?utm_source=ig_embed

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Anna Lewandowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ