Thirty Seconds to Mars wracają do Polski

Zaledwie niecały rok fani zespołu Thirty Seconds to Mars musieli czekać na kolejny występ swoich ulubionych muzyków w naszym kraju. Już 7 kwietnia na trójmiejskiej ERGO ARENIE ponownie będziemy mogli zobaczyć Jareda, Shannona i Tomo. Zespół został zaproszony do Polski ze względu na liczne apele fanów po tegorocznym, rybnickim koncercie.

Źródło: materiały prasowe

Ostatni koncert Thitry Seconds to Mars w Polsce odbył się 22 czerwca tego roku na Stadionie Miejskim w Rybniku. Wydarzenie to przyciągnęło 17-tysięczną publiczność i stało się największą jak do tej pory imprezą muzyczną jaka odbyła się na tym obiekcie. Po występie zespołu do organizatora koncertu – agencji Prestige MJM, spłynęło wiele próśb od fanów o ponowne zaproszenie muzyków do naszego kraju. Rybnicki koncert wzbudził ogromne zainteresowanie, między innymi za sprawą Jareda Leto, frontmana grupy, który w tym roku został nagrodzony statuetką Oscara za film „Witaj w klubie”. 

Przyszłoroczny występ Thirty Seconds to Mars odbędzie się 7 kwietnia 2015 roku na ERGO ARENIE, która znajduję się na pograniczu Gdańska i Sopotu. Bilety będzie można nabywać na www.imprezyprestige.com, www.Eventim.pl i www.eBilet.pl oraz w salonach Empik. Przewidziano również możliwość zakupu specjalnego pakietu, który dostępny będzie pod adresem www.Adventuresinwonderland.com.  

Hanna Gajewska, źródło: mat. prasowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ