Gwiazdy Top Gear znowu w Polsce!

Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May po raz kolejny wystąpią na Stadionie Narodowym w ramach VERVA Street Racing. Największe motoryzacyjne wydarzenie Europie Środkowo-Wschodniej odbędzie się 24 października.  

Źródło: materiały prasowe

Dzięki gościnnym występom możemy poczuć się jak gwiazdy rocka. Tyle, że gwiazda rocka umie grać na jakimś instrumencie, a my nic nie umiemy. Cała nasza trójka przegrywa każdy wyścig. I to jest dopiero osiągnięcie. – tak, po wizycie w Polsce dwa lata temu, mówił Jeremy Clarkson. On i jego dwóch kolegów z legendarnego już programu Top Gear, po raz kolejny zaprezentują w Warszawie widowisko Clarkson, Hammond & May Live. Oprócz tego, uczestnicy wydarzenia będą mogli podziwiać najszybsze i najdroższe osiągnięcia przemysłu motoryzacyjnego oraz widowiskowe pokazy kaskaderskie.

Bilety na tegoroczną edycję VERVA Street Racing trafią  do sprzedaży już 13 maja. Wejściówki w cenach 129 zł, 159 zł i 249 zł, będzie można kupić w serwisie eBilet.pl oraz w salonach Empik. Więcej informacji znajdziecie na www.vervastreetracing.pl oraz www.facebook.com/vervastreetracing.

___________________________

Zapraszamy do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ