Te zdjęcia mówią wszystko! Zobacz wielką potęgę miłości!

75-letnia Gerry i 70-letni Darwin są w sobie zakochani od 20 lat. Parę sfotografowała amerykańska artystka Jade Beall, która chciała pokazać, że prawdziwe piękno pochodzi z wnętrza człowieka i nie ma nic wspólnego z wiekiem. Zobaczcie niesamowite fotografie!

Darwin i Gerry

Czy piękno jest tylko jedno?

Nie akceptuję i odrzucam zachodnią wiarę w odniesieniu do tego, że piękno tkwi w ciele. I że jest tylko jedno. Dlaczego musimy zaakceptować, że jedna rzecz musi być piękniejsza od drugiej? Dlaczego nie możemy cieszyć się milionami definicji piękna? – pyta artystka.  

Stare jest… piękne

Skóra, która obwisa, rozciąga się, zmarszczki, blizny, kości, delikatne i jednocześnie silne, zrobione z tego samego materiału co gwiazdy, to wszystko nosi w sobie w tym krótkim czasie fenomen życia, a nazywamy to ciałem – mówi Jade. Kobieta zwraca uwagę, że wiele osób nie może pogodzić się z upływem czasu.  Wiele osób prosi mnie, abym ukrywała na zdjęciach to, że się starzeją, bo stare ciało jest brzydkie i bezwartościowe. A to właśnie stare ciało wyraża dekady mądrości, zawodów miłosnych, siłę, porażki, zwycięstwa, porażki zawodów, rozterki i kołatania serca. To na starym ciele widać to wszystko. Jak możemy pytać, czy to nie jest piękne? – zastanawia się Jade.

Gerry i Darwin

Lubię siebie!

75-letnia Gerry mówi: Kocham moje ciało. Używam laski, mam problemy z widzeniem, a moje piersi sięgają mi do pasa, ale wiesz co? Lubię jak mnie!  Natomiast jej ukochany dodaje: Nadal mam kompleksy. Chciałbym stracić na wadze.

Jesteśmy jak wino i ser

„Nie spodziewałam się takiego odbioru. Chciałam pokazać, że zmarszczki, wiek i wisząca skóra wcale nie muszą być problemem. To wszystko może dodawać uroku, jeśli tylko na to sobie pozwolimy. Jesteśmy jak wino i ser i w końcu możemy czuć się dobrze we własnej skórze. Kochaj swoje ciało, a ono odwdzięczy Ci się miłością i wdzięcznością. Piękno pochodzi z wewnętrznego blasku” – podsumowuje fotografka.

Darwin i Gerry sesja

Jak Wam się podobają fotografie? My jesteśmy zdania, że wyrażają one więcej niż milion słów!

Źródło zdjęć: Facebook

______________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ