Kylie Jenne bez makijażu

Kylie Jenner pokazała się bez makijażu! Zobaczcie, jak wygląda!

Ostatnio coraz więcej gwiazd ulega modnemu trendowi „no make up”. Tym razem bez makijażu pokazała się Kylie Jenner, która słynie z mocnego, perfekcyjnego make-upu. Zobaczcie, jak wygląda celebrytka bez kilku warstw kosmetyków!

Trend  „no make-up” oraz „no filter” jest teraz coraz popularniejszy w mediach społecznościowych. Tę akcję rozpoczęła brytyjska prezenterki – Fearne Cotton, która namawiała użytkowniczki Instagrama do pokazywania swoich niedoskonałości. Kobieta zwraca uwagę, że media promują nienaturalny wygląd, a oglądanie takich „idealnych” zdjęć często znacznie zaburza samoocenę, zwłaszcza wśród młodych dziewczyn. Modę  na „nagie” selfie propagują również gwiazdy. Niedawno znana piosenkarka, Alicia Keys niedawno napisała esej, w którym przekonuje, że na dobre rezygnuje z makijażu. Ostatnio swoją prawdziwą twarz zdecydowała się pokazać Kylie Jenner.

Taka okazja się nie zdarza!

Kylie Jenner nie często zobaczymy bez makijażu. Celebrytka znana jest ze swojego zamiłowania do mocnego, wyrazistego make-upu, ale tym razem jednak pokazała swoje bardziej naturalne oblicze.  Zobaczcie fotkę!

Kylie Jenne bez makijażu

Nie taka naturalna?

No, właśnie… mamy wątpliwości, czy Kylie Jenner może „podpisać się” pod tym modnym trendem… Co prawda celebrytka nie ma na twarzy podkładu, pudru, bronzera, rozświetlacza czy różu, ale nie wygląda całkowicie naturalnie. Przypominamy, że 18-latka ma makijaż pernamentny brwi oraz regularnie korzysta z pomocy lekarza medycyny estetycznej, aby nadać swoim ustom pożądany kształt i wielkość. A długie rzęsy? One również są sztuczne…

Czy uważacie, że fotografia Kylie Jenner nadal wpisuje się w trend „no make-up”?       

Źródło zdjęć: Instagram i Facebook

______________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ